Архітектура, яка вражає...

Новини, аналітика, статті, фото та відео

Нові плавучі екобудинки здатні пережити зміни клімату і будуть повністю енергонезалежними

Англійські дизайнери та голландські будівельники об'єдналися, щоб представити проєкт плавучих екобудинків, які можна збирати як конструктор. Розробники обіцяють оснастити будівлі сонячними панелями та системою перероблення дощової води. А головна їхня перевага - можливість в будь-який момент змінити вид з вікна плюс пережити наслідки глобального потепління.


У Вашингтоні зовсім скоро з'явиться унікальний міст-парк

Жителі та гості Вашингтона скоро зможуть прогулятися по новому парку у вигляді мосту-саду, який розкинеться над річкою Анакостія. Передбачається, що в його просторі розкинуться зелені насадження, оглядові майданчики та освітні зони. Міст-парк розташується поверх вже наявних паль оригінального моста.


Футуристичний екобудинок SPACE: повна автономія та розкішний дизайн

Архітектурне бюро зі Стокгольма представило проєкт невеликого екобудинку під назвою SPACE. За задумом творців, за рахунок сучасних технологій житло надасть власникові максимум комфорту при мінімумі негативного впливу на навколишнє середовище.


Похилі сонячні панелі на стінах змінять вигляд будинків майбутнього

Сонячні панелі давно пора розміщувати не тільки на дахах будівель, але й на стінах - особливо там, де немає вікон та інших важливих конструкцій, але сама по собі ця ідея не дуже рентабельна. Для її реалізації в Німеччині запустили проєкт SOLAR.shell, завдання якого - розробка нових типів фасадів з уже інтегрованими сонячними панелями.


TECLA - глиняний екобудинок, надрукований на 3D-принтері

3D-друк в найближчому майбутньому стане найважливішим інструментом будівельної галузі в усьому світі, тому архітектори та дизайнери створюють нові проєкти житла, які можна буде просто розмножити на принтері.


Новий екобудинок з конопель залишає мінімальний вуглецевий слід

Лондонське архітектурне бюро Practice Architecture побудувало будинок на одну сім'ю з використанням збірних панелей, до складу якого увійшли волокна конопель. Замовники проєкту володіють фермою в Кембриджширі, на якій льон та коноплі вирощуються для виробництва біопластика. Підсумком зусиль будівельників та дизайнерів стала незалежна будівля на три спальні, яку назвали Flat House.


Останні публікації

Підпишись на новинки