Архітектура, яка вражає...

Новини, аналітика, статті, фото та відео

У Копенгагені побудовані екологічні таунхауси зі сміття

У Копенгагені побудовані екологічні таунхауси зі сміття

Таунхауси та окремі будинки, як індивідуальні так і комунальні, з перероблених матеріалів стають все більш популярними в Європі в останні роки.

У Копенгагені, в ультрасучасному районі Ерестад побудували 20 екологічних таунхаусів з самих різних перероблених матеріалів. Цей проект був розроблений та реалізований архітектурною студією Lendager Group. Ось які перероблені матеріали були застосовані для будівництва нових екобудинків Ерстада:

  • залишки бетону, які не були використані при будівництві нової станції метро в столиці Данії;
  • відходи будівельної деревини, які раніше просто спалювалися;
  • відреставровані вікна зі старих будинків.

Кожен такий новий екобудинок в сучасному лаконічному дизайні має два поверхи, просторі різнопланові приміщення, гараж, сучасні сонячні батареї на даху. Спочатку ці екобудинки проектувалися як житлові приміщення, але їх також можна використовувати в якості офісних та бізнес приміщень.

У Копенгагені побудовані екологічні таунхауси зі сміття

Сонячні батареї на даху таунхаусів

Провідні фахівці Lendager Group кажуть: «Щоб швидко та ефективно розв'язати проблему кліматичної кризи нашої планети, нам просто необхідно почати активно застосовувати подібні рішення та використовувати різні матеріали повторно. Ми цілком здатні істотно знизити обсяги шкідливих викидів в атмосферу, розглядаючи будівельне сміття, як вигідний ресурс, а не як непотрібний мотлох. І застосовувати його для будівництва подібних сучасних, енергоефективних екобудинків, без компромісів в плані естетики, якості або ціни».

Згідно з інформацією від Lendager Group, будівництво подібних будинків з перероблених будівельних матеріалів дає можливість знизити обсяги викидів вуглекислого газу на цілих 60%, в наступні 50 років.

До речі, «зеленим» способом життя в комунальному плані може похвалитися не тільки Європа. До 2050 року майже половина електроенергії для приватних будинків Австралії буде отримана за допомогою сонця.

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!


Останні публікації

Підпишись на новинки