Екологія та навколишнє середовище

Новини, аналітика, статті, фото та відео

МакДональдз запустив продажу фірмових вуликів McHive для збереження бджіл

МакДональдз запустив продажу фірмових вуликів McHive для збереження бджіл

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Шведський підрозділ компанії МакДональдз запустив піар-проект з реалізації «McHive» - бджолиних будиночків, виконаних у стилістиці бренду. Їх поетично називають «найменшими ресторанами МакДональдз у світі» і продають усім охочим разом з бджолами за символічними цінами. Справа не в прибутку, а в рекламі з соціальним підтекстом — людству давно пора зайнятися проблемою вимирання бджіл не на словах, а на ділі.

Перший McHive був створений за ідеєю Христини Ріхтер, що управляє ресторанами МакДональдз у південній Швеції. Вона успішно розвинула концепцію «міських пасік», розмістивши кілька вуликів на даху ресторанів мережі. Також, на території перед ними, типові газони з підстриженою травою замінили на галявини з медоносних квітів та трав, щоб бджоли могли «працювати» у звичних умовах.

МакДональдз запустив продажу фірмових вуликів McHive для збереження бджіл

Ідея прижилася, і тепер нові McHive ставлять в інших ресторанах МакДональдз, де клімат дозволяє займатися бджільництвом. Також, вулики продають клієнтам. Вони не призначені для промислового видобутку меду, але сконструйовані для комфортного проживання бджіл — тут є і просторі проходи, і вузькі осередки, і полички для комах, що відпочивають.

Вимирання бджіл та інших комах-запилювачів є задокументованим фактом та загрожує стати масштабною планетарною катастрофою. Виною тому, у 90% випадків, діяльність людини, яка в XX столітті дуже завзято взявся перекроювати навколишній світ під свої інтереси. На жаль, для багатьох це маловідомі речі — а тому вкрай важливо привернути увагу якомога більшої кількості людей до того, що відбувається з бджолами.

 

 

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!


Новини партнерів

 

Новини партнерів

 

Підпишись на новинки

 

Корисні речі

Завантаження...