Екологія та навколишнє середовище

Новини, аналітика, статті, фото та відео

Цьогорічний червень став найспекотнішим місяцем за всю історію спостережень

Цьогорічний червень став найспекотнішим місяцем за всю історію спостережень

Минулий місяць став найспекотнішим червнем за всю історію метеоспостережень. За даними NASA, глобальна температура перевищила середньочервневу норму на 0,93°C.

Аномальна спека накрила Західну Європу. У Франції в тридцяти містах були зафіксовані температурні максимуми. Так в Галларг-ле-Монте ртутний стовпчик «дістався» до 45,9°C. Дісталося і США, де фронт спеки поширюється від Великих рівнин та Середнього Заходу до східного узбережжя. Синоптики попереджають: найспекотніший червень зміниться найспекотнішим липнем.

По всій видимості, мова йде вже про небезпечну тенденцію, оскільки перед спекотним червнем та липнем був не менше спекотний травень, який за своїми температурними показниками став четвертим послідовним рекордсменом за всю історію спостережень та перевищив значення 2015, 2016 та 2017 років. Як повідомляє The Washington Post, позамежна спека перших двох літніх місяців може «висунути» нинішній рік в трійку найтепліших років в історії.

Нагадаємо, що за оцінкою ООН, кліматичні катастрофи внаслідок потепління, відбуваються вже раз на тиждень і темп зростає набагато швидше, ніж передбачали фахівці.

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!


Останні публікації

Підпишись на новинки