Енергетика: сьогодення та майбутнє

Новини, аналітика, статті, фото та відео

У Німеччині з'явився завод, який може працювати тільки на сонячній енергії

У Німеччині з'явився завод, який може працювати тільки на сонячній енергії

Багатонаціональна технологічна фірма ABB стверджує, що відкрила завод, який може генерувати стільки сонячної енергії, що це покриває всі його потреби. А продуктивність, після переходу на «зелену» енергію, зовсім не змінилася.

У травні 2019 року, компанія ABB зі штаб-квартирою в Цюриху, представила завод в місті Люденшайд в Німеччині. Підприємство виробляє електрообладнання, таке як розетки та комутатори. На ньому працюють близько 800 чоловік.

Завод, яким керує дочірня компанія ABB Busch-Jaeger, отримує електроенергію від величезної сонячної фотоелектричної системи, встановленої на його автостоянці. За даними ABB, сонячна станція може генерувати 1100 МВт·год електроенергії на рік, що в середньому, досить для задоволення потреб 340 будинків.

«У сонячний день наш завод не потребує підключення до електромережі», сказав Тарак Мехта, президент підрозділу електрифікації ABB.

У поєднанні з теплоелектроцентраллю, сонячна система генерує приблизно на 14% більше енергії, ніж необхідно для підприємства, тому надлишкова потужність повертається в мережу. А акумуляторна система, потужністю 275 кВт·год, забезпечує накопичення потрібної енергії.

«Наша стратегія полягає в тому, щоб продемонструвати клієнтам, як можна легко домогтися вуглецевої нейтральності навіть на виробничому підприємстві, яке споживає багато енергії та на якому працюють 800 чоловік. При цьому виробничий процес зовсім не зміниться», додав Мехта.

За даними ABB, сонячна технологія, яка застосовується на підприємстві, допоможе уникнути шкідливих викидів CO2 приблизно 630 тонн на рік.

За матеріалами: CNBC

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!


Останні публікації

Підпишись на новинки