Енергетика: сьогодення та майбутнє

Новини, аналітика, статті, фото та відео

В Ізраїлі почалося тестування гібридної сонячно-хвильової електростанції

В Ізраїлі почалося тестування гібридної сонячно-хвильової електростанції

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Компанія Eco Wave Power (EWP) приступила до тестування гібридної сонячно-хвильової електростанції. Хвильові станції, додатково покриті сонячними панелями, зможуть генерувати набагато більше енергії, без збільшення площі конструкції.

Вперше, Eco Wave Power заявила про себе ще у 2012 році, коли компанія почала тестувати нову систему хвильової станції, яка перетворювала енергію прибережних хвиль в електрику. Закінчення тестового періоду та промисловий запуск станції був здійснений у 2016 році, а на початку цього року, компанія оголосила про запуск свого другого енергетичного проекту.

Тепер компанія вирішила доопрацювати наявну систему, встановивши на хвильову станцію сонячні батареї. Ідея полягала в тому, що енергію можна буде генерувати як з сонячних, так і з хвильових джерел. EWP вирішила використовувати верхню поверхню своїх поплавців, які встановлені на конструкціях, таких як хвилерізи та пірси. Новий проект буде здійснений в порту Яффо в Ізраїлі.

У повідомленні компанії говориться, що розробка дозволить збільшити вироблення електроенергії без збільшення розміру системи та додаткових витрат, пов'язаних з купівлею або орендою землі для встановлення сонячних панелей.

На цьому тижні компанія подала заявку на отримання міжнародного та ізраїльського патентів, а також почала тестові випробування комбінованої установки. Якщо випробування пройдуть успішно, EWP планує в найкоротші терміни модернізувати всю систему в порту Яффо, а також встановить систему на своєму майданчику в Гібралтарі.

За матеріалами: New Atlas

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!Еко Електрика

Підпишись на новинки

Цікаві матеріали

Фахівці Массачусетського технологічного інституту проаналізували розвиток енергетики та спрогнозували, коли вітрові або сонячні станції зможуть стати такими ж економічно вигідними, як АЕС або ТЕС. ...

Відповідно до нового звіту, зробити Великобританію вуглецево-нейтральною до середини століття цілком можливо. Однак одних вітрових чи сонячних станцій для цього мало. Потрібно вже зараз активно розвив...