Енергетика: сьогодення та майбутнє

Новини, аналітика, статті, фото та відео

«Розумна квітка» SmartFlower тепер може зберігати сонячну енергію

«Розумна квітка» SmartFlower тепер може зберігати сонячну енергію

Сонячні панелі можуть випускатися в самих різних формах та розмірах, але особливо цікаві продукти, які поєднують в собі новітні екотехнології та тисячолітній досвід природи. Творці цього пристрою були натхненні соняшником та його геліотропізмом — здатністю рослин повертатися відповідно руху Сонця по небосхилу.

SmartFlower — це «інтелектуальний соняшник» з пелюстками з сонячних панелей, які розкриваються на світанку та стежать за рухом Сонця, зі сходу на захід — так само, як це роблять звичайні квіти, щоб максимізувати поглинання сонячних променів.

«Розумна квітка» SmartFlower тепер може зберігати сонячну енергію

Днями, компанія SmartFlower Solar у співпраці з NEC Energy Solutions представила нову модель своїх самонавідних сонячних панелей Smartflower +Plus, яка дозволить не тільки виробляти, але й зберігати енергію. Місткість акумулятора цієї інтегрованої системи склала 5,5 кВт·год. Гібридний інвертор для Smartflower +Plus може працювати як в мережі, так і без неї, має зовнішній вхід генератора та набір функцій, які забезпечують безпечну інтеграцію для підключення до мережі.

«Зі зростанням попиту на сонячну енергію та її зберігання, простота установки Smartflower +Plus стане переломним моментом для індустрії», зазначив генеральний директор SmartFlower Solar Джим Гордон.

Акумулятори від NEC Energy Solutions забезпечують високу продуктивність, здатні працювати при екстремальних температурах (від -40°C до +60°C) та зберігають збільшений запас енергії. Їх термін служби збільшено в 50 разів, а час зарядки в 100 разів швидше, ніж у традиційних свинцево-кислотних батарей, повідомляється в прес-релізі компанії.

«Розумна квітка» SmartFlower тепер може зберігати сонячну енергію

Нагадаємо, розумна сонячна електростанція для будинку — продукт австрійської компанії. За заявою виробника, вона виробляє на 40 відсотків більше енергії, ніж звичайні панелі. Smartflower оснащений механізмом автоматичного згортання фотогальванічних пелюсток, який може бути пущений в дію з настанням ночі або несприятливих погодних умов, а також GPS трекером, що дозволяє «розумній квітці» орієнтуватися по сонцю цілий день. Пристрій може генерувати від 4000 до 6500 кВт·год енергії на рік, а монтаж та запуск можливий протягом години.

 

 

За матеріалами: SmartFlower

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!


Останні публікації

Підпишись на новинки