Енергетика: сьогодення та майбутнє

Новини, аналітика, статті, фото та відео

Ілон Маск: Tesla випустить третю версію сонячного даху

Ілон Маск: Tesla випустить третю версію сонячного даху

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Tesla готова представити наступне покоління свого сонячного даху, заявив гендиректор компанії Ілон Маск в ході звіту перед акціонерами про прибутковість у третьому кварталі.

«Завтра вдень ми випустимо третю версію сонячного даху Tesla, - сказав Маск в ході заходу. - Я думаю, що це відмінний продукт. У версіях один та два, ми все ще мали деякі недоробки, але третя версія, нарешті, готова до великого успіху».

Ця заява була зроблена на тлі певних проблем з іншим продуктом компанії — традиційними сонячними панелями, до яких в суді були виставлені претензії від Walmart. Ритейлер стверджує — сонячні панелі Tesla загорілися на дахах семи магазинів по всій території США. Поки Tesla відмовлялася від коментарів з приводу позову, але її зобов'язали відповісти Walmart до п'ятниці.

«Там немає первинних внесків, і ви відразу починаєте економити на рахунках за комунальні послуги, і немає довгострокового контракту, — уточнив Маск про новий сонячний дах. - Це дійсно простіше простого. Ви хочете отримати грошовий верстат? А якщо він не друкує гроші, ми це виправимо або заберемо його назад».

Маск також згадав про нещодавно опублікованому дослідженні великого сайту з торгівлі нерухомістю Zillow, в якому заявлялося, що сонячні батареї збільшують вартість будинку приблизно на 4%.

Нагадаємо, що у відповідь на можливі наслідки позову від Walmart та інших клієнтів Tesla запустила програму «Проект Титан». В її рамках компанія намагається замінити якомога більше несправних роз'ємів Amphenol в раніше встановлених сонячних батареях, настільки оперативно та «по-тихому» — наскільки це можливо.

За матеріалами: Business Insider

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!Еко Електрика

Підпишись на новинки

Цікаві матеріали

Про плани зі скорочення викидів парникових газів до нуля до 2050 року оголосила прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей. Крім скоро відмови від машин з ДВЗ, амбітний план уряду загрожує британцям, в...

У порівнянні з новим девайсом, «недолік» традиційних сонячних панелей полягає в тому, що їм потрібно світло для вироблення електроенергії. ...