Техніка: від побутової до космічної

Новини, аналітика, статті, фото та відео

У дизайнерському противірусному костюмі Micrashell можна займатися сексом та палити

Лос-Анджелеська дизайнерська компанія Production Club розробила противірусний костюм Micrashell, в якому можна займатися сексом. Крім того, в ньому можна палити електронні сигарети, пити та спілкуватися без соціальної дистанції в період карантину та в післякарантинний період.


Робо-пес Spot відправився у лікарні допомагати в боротьбі з COVID-19

Відео з неймовірними технічними можливостями роботів Boston Dynamics вже який рік збирають мільйони переглядів на YouTube. Тепер компанія оголосила, що механічний пес Спот (Spot) зміг адаптуватися до умов коронавірусу і почав працювати в лікарнях, захищаючи медперсонал від інфекції.


На вулицях Німеччини з'являться безрейкові вантажні міні-робопотяги

Стартап з міста Аахен (Німеччина) почав тестувати свою розробку під назвою Ducktrain, що являє собою електричний безрейковий роботизований потяг для перевезення невеликих вантажів по місту. Кожен вагончик вміщає один європалет і здатний автоматично переміщатися вулицями, слідуючи один за одним без зчіпки.


UPS спільно з Wingcopter створять гігантський флот безпілотників нового покоління

Підрозділ UPS Flight Forward, сформований у липні 2019 року, для реалізації плану будівництва грандіозного флоту вантажних дронів, уклав перший договір про співпрацю. Партнером американської служби експрес-доставки став німецький виробник дронів Wingcopter.


У Лондоні електромобілі тепер можна заряджати прямо від вуличних ліхтарів

Один з проспектів Лондона у Вестмінстері отримав назву «Electric Avenue, W9» після того, як компанії Siemens спільно з німецькою компанією Ubitricity та Вестмінстерською міською радою встановили на ньому точки для зарядки електромобілів, інтегровані в вуличні ліхтарі.


Rotofarm - суперкомпактна домашня ферма, в якій можна вирощувати овочі цілий рік

Якщо ви захочете вирощувати овочі у себе вдома, це зовсім не означає, що вам доведеться подовгу копатися в землі. Біотехнологічний стартап BACE з Мельбурна представив міні домашній город Rotofarm, який легко позбавить вас від такої необхідності.


Перший у світі пасажирський безпілотник виконав фігури вищого пілотажу

Німецька компанія Drone Champions AG створила повнорозмірний карбоновий безпілотник з 12-ма співвісними гвинтами. Головні його особливості — можливість перевозити одного пасажира та виконувати фігури вищого пілотажу. Літальний апарат управляється дистанційно із землі. Дрон створений для просування відеоігри Drone Champions League.


Panasonic розробила мініатюрні холодильний та пожежний електромобілі

Компанія Panasonic показала компактні пожежний та холодильний електромобілі. Ці мініатюрні електрокари повинні допомогти невеликим компаніям, які надають послуги з доставлення продуктів, а також комунальним службам, заощадити на формуванні автопарку та зменшити вуглецевий слід.


Японці створили електричний роботрактор майбутнього

Японська компанія Kubota, що займається виробництвом важкої техніки, представила прототип безпілотного сільськогосподарського трактора майбутнього. Згідно з повідомленням компанії, нова машина, яка покликана полегшити працю фермерів, отримала назву X Tractor.


Останні публікації

Підпишись на новинки