Техніка: від побутової до космічної

Новини, аналітика, статті, фото та відео

Самий просунутий дрон для знімання кіно поставляється разом з вантажівкою та командою обслуговування

Самий просунутий дрон для знімання кіно поставляється разом з вантажівкою та командою обслуговування

Найновіша й просунута модель мультикоптера від DJI вийшла на ринок без реклами та практично без розголосу. На те є причини — це не просто дуже дорогий комерційний апарат, а професійна мобільна платформа для кінематографа. Довіряти управління такою системою навіть фахівцям ризиковано, а тому DJI Storm не продається, а лише здається в оренду з цілою вантажівкою додаткового обладнання та командою обслуговування на додачу.

DJI Storm - монстр з вісьмома гвинтами, вантажопідйомністю до 18,5 кг та максимальною швидкістю до 80 км/год. Йому під силу обігнати автомобіль, що їде по бездоріжжю та зняти його з різних ракурсів за допомогою професійної відеокамери Arri Alexa LF. Про якість картинки турбуватися не доведеться, адже тут встановлений підвісний механізм зі стабілізатором DJI Ronin 2. До речі, він один тільки коштує $8000, не рахуючи системи дистанційного керування Force Pro та інших професійних гаджетів, які використовуються в рамках сервісу DJI Studio.

Самий просунутий дрон для знімання кіно поставляється разом з вантажівкою та командою обслуговування

Тому бажання представників компанії DJI уберегти дорогий та складний дрон в комплекті з іншим обладнанням, цілком закономірно. Тим більше, що його доля не кружляти в небі, а знімати максимально складні сцени, де важлива кожна секунда та кадр. За фактом, реальні льотні якості машини налаштовуються перед кожним сеансом роботи, а середня продуктивність — всього 15 хвилин польоту з навантаженням в 12 кг.

Сервіс DJI Studio виник не вчора, він уже досить відомий серед азіатських кіностудій, і поява нової моделі мультикоптера можна розглядати, як бажання розширити спектр послуг для кінематографістів. З тієї ж причини представники DJI не поспішають виводити модель DJI Storm на інші ринки — навіть на найбагатшому, американському, поки працює всього один екземпляр.

 

 

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!


Останні публікації

Підпишись на новинки