Техніка: від побутової до космічної

Новини, аналітика, статті, фото та відео

Стіл на сонячних батареях Ebörd зарядить відразу кілька гаджетів

Стіл на сонячних батареях Ebörd зарядить відразу кілька гаджетів

Останнім часом випускається все більше гаджетів, розрахованих на бездротову зарядку. Однак зарядні пристрої, як правило, являють собою спеціальні «одномісні» підставки, які самі потребують електроенергії.

Іспанський стартап Proton New Energy Future розробив пристрій Ebörd у вигляді столу, в поверхню якого вмонтовано бездротовий зарядний пристрій, розрахований на одночасну зарядку декількох гаджетів. Ebörd не має підключення до мережі, зате може «харчуватися» енергією Сонця і навіть від кімнатного освітлення.

Зовні Ebörd виглядає, як сучасні меблі в стилі Ikea. Однак під затемненою скляною поверхнею заховано чимало сучасних технологій. Зазвичай, предмети гарнітура з вбудованими бездротовими зарядними поверхнями мають одну або дві зарядних котушки, які перебувають безпосередньо в точках зарядки. У Ebörd таких котушок понад 50, що дозволяє одночасно заряджати до чотирьох пристроїв в будь-якому місці стільниці.

Стіл на сонячних батареях Ebörd зарядить відразу кілька гаджетів

У Ebörd використовується платформа для зарядки Qi. Це означає, що її «клієнтами» можуть бути останні покоління iPhone, Samsung Galaxies, а також Google Pixel 3 та 3 XL, флагманські телефони Sony, Nokia, LG, розумні годинники, планшети, навушники та інші пристрої.

Поверхня «сонячного» столу покрита тонкоплівковою фотоелектричною панеллю, здатної збирати сонячне світло та «відправляти його на зберігання» в батарею місткістю 10 А·год. Фахівці Proton New Energy Future також розробили особливу мембрану на основі білка морських бактерій, яка підвищує продуктивність сонячних модулів на 60% в умовах низької освітленості, зокрема, при кімнатному електричному освітленні.

Ebörd можна використовувати як звичайний стіл: він досить міцний та водонепроникний. Одна з двох моделей преміум-класу оснащена «холодним» світлодіодним освітленням, а інша — акустичною бездротовою системою об'ємного звучання.

На Indiegogo базову модель Ebörd вже можна замовити за 450 доларів та за 570 доларів — преміум-версію. Передбачувана роздрібна ціна буде на 40% вище. Початок продажів намічено на листопад поточного року.

 

 

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!


Останні публікації

Підпишись на новинки