Техніка: від побутової до космічної

Новини, аналітика, статті, фото та відео

Компанія Luna презентувала новий потужний електровелосипед

Компанія Luna презентувала новий потужний електровелосипед

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Модель під назвою X-1 оснащена безшумним двигуном та знімним акумулятором. Їх характеристики дозволяють використовувати електровелосипед як для поїздок по асфальту, так і для екстремальних подорожей по бездоріжжю.

Модель з корпусом з легкого вуглепластику оснащена безшумним двигуном Bafang M600 потужністю потужність 750 Вт. У поєднанні з контролером Ludicrous на 40 А він дає потужність до 2 кВт. Ці характеристики роблять електровелосипед ідеальним для агресивної їзди по бездоріжжю.

Компанія Luna презентувала новий потужний електровелосипед

Знімний акумулятор місткістю 700 Вт·год забезпечує пробіг в 50-65 км — за умови, що велосипедист крутить педалі та не покладається виключно на двигун.

Вага електричного велосипеда X-1 становить 22 кг, що набагато легше аналогів. Майже всі електричні кабелі приховані всередину корпусу, і завдяки цьому велосипед виглядає дуже стильно.

Вартість нової моделі складе $3450 за попереднім замовленням. Після надходження в роздрібний продаж ціна буде починатися від $4000.

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!Еко Електрика

Підпишись на новинки

Цікаві матеріали

Німецький конгломерат Siemens представив свою нову розробку — побутові модульні енергонакопичувачі Junelight Smart Battery, які покликані оптимізувати споживання енергії в будинках власників сонячних ...

Каліфорнійська компанія Scubapro презентувала свою версію інформаційного проектованого дисплея спеціально для дайверів - Galileo HUD Mask-Mounting Dive Computer. Варіант від Scubapro цікавий тим, що н...