Техніка: від побутової до космічної

Новини, аналітика, статті, фото та відео

Новий стартап пропонує компактні сонячні панелі для вікон квартир

Новий стартап пропонує компактні сонячні панелі для вікон квартир

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Нью-йоркська технологічна компанія Grouphug показала дуже практичний пристрій Window Solar Charger, розроблений, щоб жителі звичайних квартир могли отримувати сонячну енергію для зарядки своїх гаджетів.

Віконний сонячний зарядний пристрій Solar Charger, збір коштів на який був запущений на Kickstarter, робить акцент на тому, що орендарі житла і ті, хто часто подорожують, зазвичай не мають можливості встановити власні фотопанелі.

Новий стартап пропонує компактні сонячні панелі для вікон квартир

Тому засновник та провідний дизайнер Grouphug, Крістел Персо вирішила розробити персональний зарядний пристрій на сонячній енергії, призначений для тих мешканців квартир, які хочуть берегти екологію.

Window Solar Charger являє собою бамбукову рамку розміром 13 на 10 дюймів з чотирма тонкими сонячними батареями. Зарядний пристрій можна повісити на будь-яке вікно, щоб на нього падало сонячне світло і від нього заряджався акумулятор, вбудований в раму.

Новий стартап пропонує компактні сонячні панелі для вікон квартир

Приблизно після 8-10 годин на сонці, телефони та інші невеликі пристрої можна під'єднати безпосередньо до USB-порту гаджета. Їх можна заряджати вдень або вночі — повної батареї вистачить щоб зарядити iPhone два рази, а телефони на Android - один-півтора рази.

На краудфандинговій платформі вже пожертвували понад 28 тисяч доларів з 10 тисяч необхідних для запуску виробництва.

 

 

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!Еко Електрика

Підпишись на новинки

Цікаві матеріали

Шведська компанія Hövding представила велошолом 3-го покоління Hövding 3 з унікальною системою захисту у вигляді коміра з подушкою безпеки, яка надувається при падінні велосипедиста. ...

Люди в XXI столітті продовжать поповнювати мегаполіси, що закономірно призведе до зменшення житлової площі з одночасним її подорожчанням. Розуміючи це, компанія IKEA зайнялася розробкою роботизованих ...