Техніка: від побутової до космічної

Новини, аналітика, статті, фото та відео

Швидкісний буй добереться до потопаючого швидше рятувальника

Швидкісний буй добереться до потопаючого швидше рятувальника

Швидкість надання допомоги для потопаючого — ключовий фактор виживання. Рятувальний апарат Dolphin 1 Smart Lifebuoy може дістатися до потерпілого на швидкості 15 км/год та доставити його в безпечне місце навіть в дуже погану погоду.

Апарат Dolphin 1 Smart Lifebuoy виготовлений гонконгською компанією OceanAlpha, яка вже запустила масове виробництво цих буїв та готова продавати їх по $5500 за штуку.

Максимальна швидкість буя - 15 км/год, акумулятора вистачає на 30 хвилин маневрування у воді. Апарат зроблений досить великим, щоб знесилений чоловік міг лягти на нього або вхопитися за мотузки, укріплені уздовж корпусу. При габаритах 115×83×21 см Dolphin 1 важить 13 кг та може везти на собі рятувальника, відбуксирувати потопаючого до берега або утримувати на плаву двох осіб до появи допомоги.

 

 

Почувши крик про допомогу, рятувальник кидає буй Dolphin 1 в воду та направляє його до потопаючої людині за допомогою пульта дистанційного керування. Радіус дії бездротового зв'язку становить 500 метрів, а якщо занадто бурхливі хвилі перевертають апарат, оператор може легко повернути його у вихідне положення.

Яскравий помаранчевий пластиковий корпус оснащений бампером спереду, щоб пом'якшити удар від випадкового зіткнення з потопаючим та два протитуманні ліхтарі на випадок поганої видимості. Два гвинти укладені в металеву оболонку і не становлять небезпеки для тих, хто знаходиться у воді.

Ну і звичайно, постарайтеся уникати таких ситуацій, коли Вам знадобиться допомога цього рятувального апарату.

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!


Новини партнерів


Останні публікації

Новини партнерів

Підпишись на новинки

 

Корисні речі

Завантаження...