Техніка: від побутової до космічної

Новини, аналітика, статті, фото та відео

Швидкісний буй добереться до потопаючого швидше рятувальника

Швидкісний буй добереться до потопаючого швидше рятувальника

Швидкість надання допомоги для потопаючого — ключовий фактор виживання. Рятувальний апарат Dolphin 1 Smart Lifebuoy може дістатися до потерпілого на швидкості 15 км/год та доставити його в безпечне місце навіть в дуже погану погоду.

Апарат Dolphin 1 Smart Lifebuoy виготовлений гонконгською компанією OceanAlpha, яка вже запустила масове виробництво цих буїв та готова продавати їх по $5500 за штуку.

Максимальна швидкість буя - 15 км/год, акумулятора вистачає на 30 хвилин маневрування у воді. Апарат зроблений досить великим, щоб знесилений чоловік міг лягти на нього або вхопитися за мотузки, укріплені уздовж корпусу. При габаритах 115×83×21 см Dolphin 1 важить 13 кг та може везти на собі рятувальника, відбуксирувати потопаючого до берега або утримувати на плаву двох осіб до появи допомоги.

 

 

Почувши крик про допомогу, рятувальник кидає буй Dolphin 1 в воду та направляє його до потопаючої людині за допомогою пульта дистанційного керування. Радіус дії бездротового зв'язку становить 500 метрів, а якщо занадто бурхливі хвилі перевертають апарат, оператор може легко повернути його у вихідне положення.

Яскравий помаранчевий пластиковий корпус оснащений бампером спереду, щоб пом'якшити удар від випадкового зіткнення з потопаючим та два протитуманні ліхтарі на випадок поганої видимості. Два гвинти укладені в металеву оболонку і не становлять небезпеки для тих, хто знаходиться у воді.

Ну і звичайно, постарайтеся уникати таких ситуацій, коли Вам знадобиться допомога цього рятувального апарату.

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!


Останні публікації

Підпишись на новинки