Техніка: від побутової до космічної

Новини, аналітика, статті, фото та відео

Volocopter перетворив аеротаксі в вантажний дрон

Volocopter перетворив аеротаксі в вантажний дрон

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Німецька компанія Volocopter оголосила про розробку вантажного дрона VoloDrone, в основу якого творці поклали своє електричне аеротаксі. Згідно з повідомленням компанії, новий апарат, здатний перевозити вантажі масою до 200 кілограмів, уже проходить льотні випробування.

Розробку VoloDrone в компанії пояснили запитами клієнтів на розробку вантажної безпілотної версії аеротаксі Volocopter. Новий дрон можна буде використовувати для перевезення вантажів, в будівництві, а також в сільському господарстві. Новий, повністю електричний дрон, зможе виконувати польоти на відстань до 40 кілометрів.

Volocopter перетворив аеротаксі в вантажний дрон

Висота VoloDrone становить 2,3 метра, а діаметр кільцевої рами з повітряними гвинтами - 9,2 метра. Безпілотник має плоский корпус з довгими стійками шасі, між якими можна закріпити вантаж на стандартному вантажному піддоні. Крім того, дрон може перевозити рідкі вантажі або спеціальне обладнання, встановлене замовником.

Volocopter перетворив аеротаксі в вантажний дрон

VoloDrone зможе виконувати польоти як під управлінням оператора, так і в автоматичному режимі за заздалегідь заданими маршрутами. Інші подробиці про нову розробку поки не розголошуються.

Volocopter перетворив аеротаксі в вантажний дрон

Нагадаємо, що німецький стартап Volocopter вже провів тестування свого літаючого таксі 2X спочатку в аеропорту Гельсінкі, а потім в міських умовах, які пройшли в німецькому Штутгарті. А щоб користуватись аеротаксі було зручно, компанія представила в Сінгапурі повномасштабний прототип термінала VoloPort для своєї служби літаючих таксі.

За матеріалами: Volocopter

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!Еко Електрика

Підпишись на новинки

Цікаві матеріали

Вже не перший рік квадрокоптери допомагають робити чудові фото та відео кадри з повітря. Але іноді потрібно зробити зйомку з землі в важкодоступних для людини місцях. Саме для цього індійський стартап...

З 2017 року, в багатьох лісах Гавайських островів поширилися шкідливі грибки, які знищують десятки квадратних кілометрів дерев ʻŌhiʻa. Вчені з Гавайського університету проводять операцію з порятунку ʻ...