Техніка: від побутової до космічної

Новини, аналітика, статті, фото та відео

Нові поліцейські дрони будуть шукати зниклих безвісти

Нові поліцейські дрони будуть шукати зниклих безвісти

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Поліція Шотландії представила нову систему безпілотних літальних апаратів для допомоги в пошуку зниклих безвісти. Дистанційно керована авіаційна система (RPAS) розроблена завдяки співпраці поліції Шотландії та Університету Західної Шотландії (UWS).

Дрон використовує камери та нейронну мережу, щоб виявити людину — пристрій може розрізнити як невелике «цятку», так і об'єкт до 150 метрів. Програмне забезпечення дрона для розпізнавання не вимагає потужного «заліза» - його можна запускати на телефоні, при цьому технологія навчання відбувається по ходу роботи.

Нові поліцейські дрони будуть шукати зниклих безвісти

«Сам безпілотник оснащений спеціальними датчиками», - зазначив інспектор Ніколас Уайт з підрозділу авіаційної підтримки поліції Шотландії. «Там є дуже потужна оптична камера, яка дозволяє нам бачити досить чітко з великої висоти. Крім того, для екстремальних випадків є тепловізійний датчик».

Дані, що збираються цим безпілотником, обробляються в режимі реального часу. Програмне забезпечення може розрізнити людину, тварину або транспортний засіб по невеликій кількості пікселів у величезному кольоровому зображенні.

Нові поліцейські дрони будуть шукати зниклих безвісти

Розробники навчили систему розпізнаванню, використовуючи сотні годин відеоматеріалів, знятих співробітниками поліції в різному одязі, позах та ситуаціях. Пристрій планують ввести в експлуатацію вже у 2020 році.

За матеріалами: BBC

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!Еко Електрика

Підпишись на новинки

Цікаві матеріали

Тривожні новини з Лос-Анджелеса, де люди під враженням від нового відео Boston Dynamics з бунтом робота проти своїх творців, вимагають підтвердження або спростування показаного. Ситуація набагато серй...

Дизайнери та інженери трьох компаній з Данії об'єдналися для проекту зі створення автономних 3D-принтерів. В рамках ініціативи Break the Grid автори вигадали три види принтерів для лагодження та збере...