Техніка: від побутової до космічної

Новини, аналітика, статті, фото та відео

Рецептурні ліки вперше доставили клієнту безпілотником

Рецептурні ліки вперше доставили клієнту безпілотником

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Дочірня компанія служби доставки UPS Flight Forward зробила перше доставлення ліків, що відпускаються за рецептом, безпосередньо до будинку клієнта за допомогою безпілотника. Доставлення здійснювалося в партнерстві з аптекою CVS Pharmacy, а також логістичною компанією Matternet, що спеціалізується на безпілотних літальних апаратах.

Політ був виконаний автономно, але під наглядом оператора, який міг взяти на себе управління дроном, якщо у нього виникли би будь-які труднощі. Прилетівши, дрон завис на висоті 6 метрів над будинком, а потім повільно опустив свій вантаж за допомогою троса. У компанії сподіваються, що подібні безпілотні літальні апарати полегшать доступ до ліків клієнтам з обмеженими фізичними можливостями.

Це не перші постачання за допомогою безпілотників, здійснені в США, і навіть не перші в UPS. Дочірня компанія Google Wing вже тестувала власну службу доставки за допомогою безпілотників у Вірджинії, яка доставляє ліки та інші супутні товари у лікарні. Але в цьому випадку послуга включає рецептурні ліки та доставлення їх безпосередньо в житлові будинки.

Причина повільного прогресу в доставках безпілотниками багато в чому пов'язана з регулюючою системою, яке не дозволяє компаніям літати за межами прямої видимості оператора або вночі без належного дозволу FAA. UPS отримала дозвіл на експлуатацію своєї «безпілотної авіакомпанії» тільки в кінці вересня цього року, в той час як Wing отримав свій дозвіл ще у квітні. І тепер обидві компанії стали завойовувати ринок доставки безпілотними літальними апаратами.

За матеріалами: The Verge

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!


Новини партнерів

 

Новини партнерів

 

Підпишись на новинки

 

Корисні речі

Завантаження...