Космос і Всесвіт - дізнайтеся все!

Новини, аналітика, статті, фото та відео

У мережу злили результати тестів супутникового інтернету Starlink від SpaceX Ілона Маска

Менш ніж два місяці тому компанія SpaceX Ілона Маска запустила бета-тестування проєкту Starlink - супутникової системи для забезпечення жителів Землі глобальним доступом в інтернет. Два дні тому на ресурсі Reddit з'явилися перші виміри якості зв'язку нового супутникового інтернету.


Екіпаж Crew Dragon компанії SpaceX повертається на Землю. Пряма трансляція

Капсула Crew Dragon місії Demo-2 відстикується від МКС вночі 2 серпня та поверне на Землю астронавтів Дугласа Херлі та Роберта Бенкена. Як раніше заявив глава компанії SpaceX Ілон Маск, вони визнають політ успішним тільки у разі, якщо астронавти безпечно повернуться додому.


«НЛО на паличці» - в мережу злили фото персональних терміналів супутникового інтернету Starlink

Шанувальник SpaceX зі штату Вісконсин сфотографував у путівця обладнання, яке за всіма ознаками, в тому числі етикетками на ньому, є прототипом персональних терміналів системи супутникового інтернету Starlink. Компанія досі не демонструвала термінали та поки ніяк не прокоментувала появу фотографій. Виглядають термінали саме так, як і описував їх близько року тому Ілон Маск - «НЛО на паличці».


По сусідству з нашою галактикою спалахнув об'єкт з яскравістю більше мільйона Сонць

Нове ультраяскраве джерело рентгенівського випромінювання прокинулось після 26-річного сну між двома сусідніми від нас галактиками - Великою та Малою Магеллановими хмарами. Це другий найближчий від нас подібний об'єкт з яскравістю понад мільйон Сонць.


Стикування космічного корабля Crew Dragon з МКС. Пряма трансляція 31 травня 2020 року

Космічний корабель Crew Dragon з астронавтами Дагом Херлі та Робертом Бенкеном вчора успішно стартував з мису Канаверал і вийшов на орбіту. Зараз корабель знаходиться на шляху до Міжнародної космічної станції. Стикування зі станцією повинно відбутися о 17:29 за київським часом, а на 19:45 заплановано відкриття люка між МКС та Crew Dragon.


SpaceX Ілона Маска вперше в історії людства здійснила приватний пілотований запуск у космос

Американська аерокосмічна компанія SpaceX Ілона Маска вписала своє ім'я в історію освоєння космосу - пілотований корабель Crew Dragon місії Demo-2 з астронавтами Дугласом Херлі та Робертом Бенкеном успішно стартував з космодрому імені Кеннеді на мисі Канаверал до Міжнародної космічної станції.


Старт ракети Falcon 9 з космічним кораблем Crew Dragon компанії SpaceX Ілона Маска

30 травня, о 22:22 за київським часом, в рамках місії SpaceX Demo-2, астронавти Дуглас Херлі та Роберт Бенкен відправляться до Міжнародної космічної станції з космодрому Космічного центру імені Кеннеді у Флориді. Це буде друга спроба запуску першої пілотованої місії SpaceX.


Астероїд, що знищив динозаврів, зіткнувся із Землею під найнебезпечнішим кутом

Змоделювавши удар астероїда, який майже 66 мільйонів років тому запустив масове крейдове вимирання видів, вчені доказали, що він був нанесений з північного сходу, під кутом майже у 60 градусів.


NASA обрало Blue Origin, SpaceX та Dynetics для будівництва місячних кораблів

На пресконференції, яка відбулася 30 квітня, американське космічне агентство NASA заявило, що визначилося з компаніями, які займуться розробкою системи доставлення астронавтів на Місяць. Протягом наступних 10 місяців кожна з них повинна буде довести життєздатність свого рішення, на що виділено майже $1 мільярд.


Фундаментальна фізична константа може виявитися непостійною

Вчені з Австралії, які досліджували світло одного з найвіддаленіших квазарів, з подивом виявили підтвердження мінливості Сталої тонкої структури (СТС) - інтенсивності електромагнітної взаємодії, яка утримує електрони в ядрах атомів. Виявляється, ця універсальна константа поводиться вкрай не постійно, але тільки в одній частині Всесвіту, що дуже незвично.


Новини партнерів

Читайте також

Підпишись на новинки

 

Корисні речі

Завантаження...