Космос і Всесвіт - дізнайтеся все!

Новини, аналітика, статті, фото та відео

NASA офіційно відкриває МКС для туристів та бізнесменів

NASA офіційно відкриває МКС для туристів та бізнесменів

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Організація офіційно оголосила про рішення не тільки допустити на Міжнародну космічну станцію широке коло осіб без спеціальної підготовки, а й дозволити їм реалізовувати там свої проекти. Причому, мова йде вже не про науку, а про комерцію та маркетинг.

«Американські інновації та стартапи допоможуть побудувати успішне комерційне середовище на навколоземній орбіті», йдеться в новій заяві NASA.

Туристи на МКС ніколи не були великою екзотикою — тут заради особистих вражень побували вже сім чоловік, не кажучи про численні запрошених співробітників космічних програм різних країн. Але тепер в NASA хочуть прибрати головний бар'єр — строгий критерій відбору та підготовки візитерів. Замість цього, охочим потрібно буде тільки довести, що для їхнього проекту дійсно вкрай важлива середа з мікрогравітації на тривалий час, якої не можна досягти на Землі.

Головне завдання — заробити за допомогою МКС грошей для нових проектів NASA та дати заробити іншим. Одна доба перебування туристів та бізнесменів на станції обійдеться у $35 000, плюс витрати на доставлення на МКС та повернення на Землю. У ці гроші входить харчування та доступ до обладнання, яке належить NASA.

Одним з каменів спотикання для реалізації задуму може стати вимога Пентагону відмовитися від співпраці з Росією при роботі в космосі. У такому випадку літати на МКС туристам доведеться на ракетах SpaceX, а компанія Bigelow Aerospace вже готова розробити програму вояжів для чотирьох осіб одночасно. NASA не приховує, що потребує і в фінансах, і в імпульсі для розвитку власних ракет-носіїв. І комерціалізація американського сектора МКС допоможе різко наростити обсяги інвестицій та досліджень, щоб до 2024 року знову висадити людей на Місяці — так само з комерційними цілями.

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!Еко Електрика
Завантаження...

Підпишись на новинки

Корисні речі

Завантаження...