Космос і Всесвіт - дізнайтеся все!

Новини, аналітика, статті, фото та відео

Старт ракети Falcon 9 з космічним кораблем Crew Dragon компанії SpaceX Ілона Маска

Старт ракети Falcon 9 з космічним кораблем Crew Dragon компанії SpaceX Ілона Маска. Пряма трансляція 30 травня 2020 року

30 травня, о 22:22 за київським часом, в рамках місії SpaceX Demo-2, астронавти Дуглас Херлі та Роберт Бенкен відправляться до Міжнародної космічної станції з космодрому Космічного центру імені Кеннеді у Флориді. Це буде друга спроба запуску першої пілотованої місії SpaceX.

Якщо сьогодні все пройде успішно, це буде перший запуск американського пілотованого корабля після закриття програми Space Shuttle у 2011 році та перший за всю історію запуск людей в космос на приватному космічному кораблі. Минулого разу стартувати кораблю завадила погода - старт скасували за 17 хвилин до запланованого запуску.

Офіційний прогноз погоди зараз передбачає 50-відсоткову ймовірність сприятливих умов для запуску. Як і у середу, інформація про погоду буде постійно оновлюватися, так що все ще може змінитися як в кращий, так і в гірший бік. Якщо сьогодні запуск знову не відбудуться, а ймовірність цього дуже висока, то є ще одне резервне вікно на завтра, 31 травня о 22:00 за Києвом.

Підготовка до старту вже почалася і ви можете спостерігати за тим, що відбувається на мисі Канаверал в прямій трансляції на каналах NASA та SpaceX.

Радійте життю та не забувайте поділитися побаченим зі своїми друзями!


Новини партнерів


Останні публікації

Новини партнерів

Читайте також

Підпишись на новинки

 

Корисні речі

Завантаження...