Дивовижні технології та винаходи

Новини, аналітика, статті, фото та відео

Технологія FlashBattery зарядить батарею дрона лише за 5 хвилин

Більшість дронів можуть триматися в повітрі не більше ніж пів години, після чого їх акумулятор потрібно заряджати. Процес перезаряджання зазвичай займає від години до двох. Технологія ж зарядки батареї FlashBattery, яку розробила ізраїльська компанія StoreDot, не збільшує час польоту, але дозволяє скоротити час перезаряджання до п'яти хвилин.


Ілон Маск: Нова версія нейроінтерфейсу Neuralink - це круто

Neuralink, таємнича компанія з розробки мозкових нейрокомп'ютерних інтерфейсів, проведе другу пресконференція 28 серпня 2020 року. Її засновник Ілон Маск оголосив про це у Twitter, нагадавши також девіз Neuralink «Не можеш перемогти - очоль» - йдеться про неминучу, з його точки зору, появу штучного інтелекту, який перевершить людину.


Корпорація NEC випустила на ринок біопластик NeCycle, який повністю розкладається за 4 роки

Японська NEC Platforms, дочірня компанія корпорації NEC, почала випуск та продаж нового матеріалу NeCycle, розробленого хіміками як заміну звичних пластмас. Біопластик такий же міцний, як звичайна пластмаса, але екологічно чистий, виготовлений з рослинних матеріалів і повністю розкладається лише за чотири роки.


Нова технологія опріснення може розв'язати проблему нестачі питної води

Технологія, розроблена американськими інженерами, дозволяє на 75% скоротити витрати енергії при опрісненні води та не завдає шкоди навколишньому середовищу. Метод вигідно відрізняється відсутністю мембран та необхідності в випаровуванні води.


Турбований водневий двигун - прорив для міської пасажирської авіації

Каліфорнійська компанія розробила паливний елемент з турбонаддувом, який дозволяє в три рази збільшити потужність та в чотири рази термін служби звичайного водневого паливного елемента. А щільність енергії нової системи в 3 рази вище, ніж у літій-іонних акумуляторів, що дозволить створювати високошвидкісні далекомагістральні електричні літаки з водневим двигуном.


Створено прототип реактивного двигуна, який працює на звичайному повітрі

Китайські вчені створили прототип реактивного двигуна, що працює на повітряній плазмі. Двигун стискає повітря та іонізує його мікрохвилями, створюючи плазму, яка і штовхає його вперед. За словами розробників, такий підхід дозволить знизити обсяги викидів парникових газів та залежність від викопного палива.


Новий сонячний димохід допоможе заощадити до 50% на опаленні та врятує під час пожежі

Нова розробка вчених з Мельбурнського королівського технологічного інституту допоможе заощадити до 50% на опаленні, а також може врятувати життя при виникненні пожежі. Технологія була застосована при будівництві нового павільйону Mentone Reserve в Мельбурні, Австралія.


Новини партнерів

Підпишись на новинки

 

Корисні речі

Завантаження...