Дивовижні технології та винаходи

Новини, аналітика, статті, фото та відео

Суперзарядне для смартфона: повний акумулятор за 10 хвилин

Суперзарядне для смартфона: повний акумулятор за 10 хвилин

Китайська компанія Vivo презентувала нову технологію швидкої зарядки смартфонів. Як стало відомо з презентації на Всесвітньому мобільному конгресі в Шанхаї, Super FlashCharge 120W повністю заряджає акумулятор місткістю 4000 мА·год всього за 13 хвилин. У більшості сучасних смартфонів обсяг батареї нижче.

Для порівняння: на початку цього року Huawei презентувала власну технологію зарядки смартфона Mate X, яка наповнювала енергією акумулятор місткістю 4500 мА·год за 30-40 хвилин.

Неймовірна швидкість зарядки, якої досягла Vivo, забезпечується за рахунок кабелю USB-C та зарядного пристрою потужністю 120 Вт.

Втім, поки неясно, як Super FlashCharge вплине на термін життя батареї. Вважається, що чим швидше заряджається акумулятор, тим раніше він вийде з ладу. Можливо, розумніше використовувати надшвидку зарядку тільки в разі крайньої потреби, а в інших ситуаціях покладатися на стандартну повільну.

Хоча за межами Китаю Vivo майже невідома, деякі її розробки отримали широке поширення. Наприклад, саме ця компанія першою представила мобільний телефон зі сканером відбитків пальців.

В даний час Vivo працює над технологією для розблокування смартфону за допомогою дотику до будь-якої точці дисплея. Крім того, компанія планує випустити суперсмартфон Apex Full View, у якого не буде рамок, традиційного динаміка та мітки розташування селф-камери.

Раніше своїм баченням надшвидкої зарядки поділилася компанія Xiaomi. Її технологія Super Charge Turbo заряджає акумулятор місткістю 4000 мА·год за 17 хвилин.

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!


Останні публікації

Підпишись на новинки