Дивовижні технології та винаходи

Новини, аналітика, статті, фото та відео

Ілон Маск: «Незабаром штучний інтелект отруїть соцмережі»

Ілон Маск: «Незабаром штучний інтелект отруїть соцмережі»

Засновник Tesla відомий своїм песимізмом щодо штучного інтелекту. І він упевнений, що вже найближчим часом руйнівну міць алгоритмів відчує кожен — по стрічці видачі та тону обговорень в соціальних мережах. Зараз це вже відбувається з його Twitter-акаунтом.

Ілон Маск давно переконаний, що розвиток штучного інтелекту поставить людей на один щабель з мавпами. В ході нового обговорення в Twitter він підкреслив, що наслідки негативного впливу всі відчують набагато раніше — розумні алгоритми отруять соцмережі.

«Якщо просунутий штучний інтелект (крутіше ботів) ще не застосовують для маніпуляції соцмережами, то скоро це станеться», - заявив він.

В цьому випадку Ілон не пояснив, про «просунутий штучний інтелект» якого роду він говорить, як і про суть маніпуляцій.

Можливості для цього розширюються буквально кожен день: штучний інтелект вже краще людини розпізнає мови та генерує тексти, які неможливо відрізнити від справжніх.

На прикладі самого Маска можна бачити, як це відбувається вже зараз з використанням цілком приземлених технологій. Боти часто намагаються видати себе за засновника Tesla та SpaceX в діалогах з користувачами, поміченими серед читачів його акаунту. У найшкідливішому випадку бот-акаунт з аватаркою Маска запропонує відвідати певний сайт, отримавши за це «приз».

Втомившись від інтернет-шахрайства, в липні минулого року Ілон, навіть домігся від адміністрації Twitter блокування всіх акаунтів, які містять словосполучення «Elon Musk».

На сьогодні, використання ботів в Twitter виходить далеко за рамки простого шахрайства, видаючи себе за мільярдерів. У січні минулого року Twitter оголосив, що знайшов понад 50 000 російських бот-акаунтів, які розміщували контент, пов'язаний з виборами в США, і виявив, що президент Дональд Трамп взаємодіяв з цими акаунтами сотні разів.

За матеріалами: Business Insider

Робіть висновки, та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!


Останні публікації

Підпишись на новинки