Транспорт: на землі, у воді й повітрі

Новини, аналітика, статті, фото та відео

Відкриття LVCC Loop: Ілон Маск анонсував вечірку в стилі ядерного постапокаліпсису

Відкриття LVCC Loop: Ілон Маск анонсував вечірку в стилі ядерного постапокаліпсису

Будівельна компанія Ілона Маска The Boring Company завершила будівництво транспортної петлі під Конференц-центром Лас-Вегаса LVCC Loop. Як тільки карантинні обмеження будуть ослаблені, її урочисто відкриють. За словами ексцентричного мільярдера захід планується провести в стилістиці постапокаліптичній серії ігор Fallout.

Всупереч своїй славі бунтаря, який виступав проти тотального локдауну, Ілон Маск збирається дочекатися скасування введених обмежень. Коли це станеться сказати важко, проте тунелі вже готові та, фактично, в будь-який момент можуть почати повноцінно функціонувати. Ілон розповів про завершення будівництва і планах на урочисте відкриття у своєму Twitter. Маск розмістив фотографію, на якій він стоїть разом з двома синами в холі, куди виходять два тунелі під Лас-Вегасом.

Ілон Маск зі своїми синами у тунелі LVCC Loop

Ілон Маск зі своїми синами у тунелі LVCC Loop

Вибір теми для вечірки не випадковий - Ілон не раз відзначав, що серія рольових ігор Fallout входить в список його найулюбленіших розваг. Наскільки доречно влаштовувати вечірку в стилі постапокаліпсису, нехай і пов'язаного ні з епідемією, а з ядерною війною - питання відкрите. Але відомого тусовника, судячи з усього, такі паралелі не бентежать. Ілон славиться своєрідним підходом до відпочинку - він відволікається від «запойної» роботи на вечірках або рейвах. І навіть пропонував використовувати для подібних заходів пробурені The Boring Company тунелі.

Думку Маска з приводу пандемії коронавірусу можна сміливо назвати, як мінімум, спірною. Мільярдер вже був помічений в поширенні суперечливої інформації про небезпеку COVID-19. А також судився з адміністрацією округу, яка заборонила роботу фабрики Tesla під час самого жорсткого локдауну. Проте, після того, як Ілон сам перехворів у легкій формі коронавірусом, він став висловлюватися на цю тему трохи спокійніше.

Транспортна петля під Конференц-центром Лас-Вегаса LVCC Loop - перше завершене велике будівництво The Boring Company. Два тунелі, довжиною близько 1300 метрів з трьома зупинками (дві кінцевих і одна посередині), з'єднують протилежні кінці виставково-ділового кварталу. Можна сміливо сказати, що проєкт виконаний в строк - петлю і планували відкрити в січні цього року. Так, урочистий захід з об'єктивних причин поки відкладається, але сама споруда вже повністю готова.

Швидкісний підземний тунель LVCC Loop з'єднав будівлі Конференц-центру Лас-Вегаса

Швидкісний підземний тунель LVCC Loop з'єднав будівлі Конференц-центру Лас-Вегаса

У перспективі Маск збирається зв'язати всі ключові райони Лас-Вегаса мережею підземних тунелів для автомобілів. В рамках проєкту LVCC Loop, кілька електромобілів Tesla будуть перевозити відвідувачів Конференц-центру як звичайні шаттли. Будівництво цієї петлі зайняло понад рік - приготування до земляних робіт почалися в вересні 2019 року, а в травні 2020-го вже було закінчено проходження тунелів. Останні місяці завершувалася їх обробка та встановлювалося необхідне обладнання.

За матеріалами: Business Insider


Останні публікації

Підпишись на новинки