Транспорт: на землі, у воді й повітрі

Новини, аналітика, статті, фото та відео

Конкурент пікапа Tesla зможе заряджати акумулятор від інших автомобілів

Конкурент пікапа Tesla зможе заряджати акумулятор від інших автомобілів

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Глава компанії Tesla Ілон Маск мріє створити електричний пікап в стилі «Того, хто біжить по лезу», але у нього вже є конкурент - пікап Rivian R1T. Він був представлений в 2018 році та зовсім скоро повинен бути запущений в серійне виробництво. Судячи з інтерв'ю, даному главою компанії Робертом Скерінджем виданню The Drive, власники електричного пікапа практично повністю будуть захищені від незручних ситуацій, коли заряд акумулятора сідає прямо посеред дороги.

За своєю суттю, електричні автомобілі є величезними акумуляторами на колесах. Тоді що ж заважає інженерам зробити так, щоб один автомобіль міг ділитися енергією з іншим, рятуючи його при виході заряду акумулятора в самі невідповідні моменти? Станції для зарядки електрокарів на даний момент не особливо поширені навіть в США, тому функція віддачі і прийняття енергії від інших автомобілів точно не завадить.

Rivian R1T отримає додаткові джерела енергії

Ймовірно, інженери вже почали впроваджувати, або вже впровадили цю можливість в пікап Rivian R1T. Також, щоб уберегти власників від незручних ситуацій на дорогах та збільшити дальність їзди, компанія додала можливість установки в багажні відділення автомобіля додаткові акумулятори. Багажників, до речі, у автомобіля два: наскрізний відсік розташований між кабіною і вантажною платформою, а додатковий - під капотом.

Ще одна новинка - позашляховик Rivian R1S - він здатний ділитися енергією з пікапом

Ще одна новинка - позашляховик Rivian R1S - він здатний ділитися енергією з пікапом

Чи зможе пікап від Tesla похвалитися такими особливостями, поки невідомо. Є чутки, що його розробка почнеться вже цього літа, і Ілон Маск вже встиг обізвати електричні пікапи конкурентів «дитячими іграшками».

Rivian R1T

Rivian R1T

Що ви можете сказати про ідею компанії Rivian - чи будуть функція підзарядки від інших автомобілів, і установки додаткових акумуляторів корисними? Може, ви бачите якісь складнощі?

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!Еко Електрика

Підпишись на новинки

Завантаження...