Транспорт: на землі, у воді й повітрі

Новини, аналітика, статті, фото та відео

Volvo представила повністю електричний автобус-«гармошку»

Volvo представила повністю електричний автобус-«гармошку»

Планується, що шведи випустять автобус вже восени. Він зможе вміщати 150 пасажирів.

Два прототипи пройшли успішні випробування на одному з автобусних маршрутів у шведському Гетеборзі. Вони вже пропрацювали 4 500 годин та проїхали на двох 62 000 км. Як заявили в компанії, за цей час збоїв у роботі транспортних засобів не спостерігалося.

Автобус-гармошка Volvo 7900 Electric буде доступний у двох варіантах довжини - 18 та 18,7 метра. Батареї можна заряджати як за допомогою станцій швидкої зарядки на будь-якому кінці маршруту, так і за допомогою нічної зарядки в сховище з використанням CCS.

Volvo представила повністю електричний автобус-гармошку

Volvo 7900 Electric

Ефективність у цій моделі на 80% вище, ніж у такої ж, але з дизельним двигуном. При тому, що це буде супербезпечний електробус з системами, що захищають не тільки пасажирів, але і пішоходів, і велосипедистів.

«За допомогою безшумних електричних автобусів з нульовим рівнем викидів, оснащених передовими системами безпеки, ми можемо допомогти містам у розв'язанні проблем, пов'язаних з викидами, шумом, пробками та дорожньо-транспортними пригодами, щоб стати тим, що ми називаємо нульовими містами. У цьому контексті наш новий електричний автобус-гармошка великої місткості є дуже важливим інструментом», сказав президент Volvo Buses Хакан Агневалл.

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!


Останні публікації

Підпишись на новинки