Транспорт: на землі, у воді й повітрі

Новини, аналітика, статті, фото та відео

Volvo представила повністю електричний автобус-«гармошку»

Volvo представила повністю електричний автобус-«гармошку»

Планується, що шведи випустять автобус вже восени. Він зможе вміщати 150 пасажирів.

Два прототипи пройшли успішні випробування на одному з автобусних маршрутів у шведському Гетеборзі. Вони вже пропрацювали 4 500 годин та проїхали на двох 62 000 км. Як заявили в компанії, за цей час збоїв у роботі транспортних засобів не спостерігалося.

Автобус-гармошка Volvo 7900 Electric буде доступний у двох варіантах довжини - 18 та 18,7 метра. Батареї можна заряджати як за допомогою станцій швидкої зарядки на будь-якому кінці маршруту, так і за допомогою нічної зарядки в сховище з використанням CCS.

Volvo представила повністю електричний автобус-гармошку

Volvo 7900 Electric

Ефективність у цій моделі на 80% вище, ніж у такої ж, але з дизельним двигуном. При тому, що це буде супербезпечний електробус з системами, що захищають не тільки пасажирів, але і пішоходів, і велосипедистів.

«За допомогою безшумних електричних автобусів з нульовим рівнем викидів, оснащених передовими системами безпеки, ми можемо допомогти містам у розв'язанні проблем, пов'язаних з викидами, шумом, пробками та дорожньо-транспортними пригодами, щоб стати тим, що ми називаємо нульовими містами. У цьому контексті наш новий електричний автобус-гармошка великої місткості є дуже важливим інструментом», сказав президент Volvo Buses Хакан Агневалл.

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!


Новини партнерів


Останні публікації

Новини партнерів

Підпишись на новинки

 

Корисні речі

Завантаження...