Транспорт: на землі, у воді й повітрі

Новини, аналітика, статті, фото та відео

Безпілотна вантажівка Volvo приступив до роботи у шведському порту

Безпілотна вантажівка Volvo приступив до роботи у шведському порту

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Volvo Trucks Vera - це реалізація концепту електричного безпілотного тягача, у якого повністю відсутня кабіна. Після серії випробувань вона приступає, нарешті, до роботи в одному з портових терміналів у Швеції, де буде займатися перевезенням контейнерів.

Представлена у вересні минулого року, модель оснащена тієї ж трансмісією та акумуляторними батареями, що і в електричних вантажівках Volvo.

Основна ідея проекту полягає в масовому використанні автономних електричних тягачів на великих промислових об'єктах — в портах, заводах та логістичних центрах. Взаємодіяти між собою та з центром управління вони будуть через хмару, що допоможе оптимізувати трафік, забезпечити безперебійну роботу та мінімізувати час очікування.

В даний час Volvo Trucks збирається перевірити, наскільки ефективно покаже себе дана концепція на практиці: Vera почне доставлення контейнерів з логістичного центру в Гетеборзі (Швеція) в найближчий портовий термінал. Пілотний проект здійснюється у співпраці з логістичною компанією DFDS. В ході нього тягачі-безпілотники будуть здійснювати рейси на короткі відстані зі швидкістю до 40 км/год.

 

 

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!Еко Електрика

Підпишись на новинки

Цікаві матеріали

Інженери Aptera, компанії, яка збанкрутіла майже десять років тому, зібралися знову, щоб втілити давню мрію — випустити найефективніший електромобіль. Проектна документація вже готова — залишилося зна...

Зазвичай виробники електровелосипедів прагнуть максимально наблизити дизайн своїх моделей до зовнішнього вигляду класичних велосипедів, але це — не про OSLO від американської компанії Karmic, дизайнер...