Транспорт: на землі, у воді й повітрі

Новини, аналітика, статті, фото та відео

Безпілотна вантажівка Volvo приступив до роботи у шведському порту

Безпілотна вантажівка Volvo приступив до роботи у шведському порту

Volvo Trucks Vera - це реалізація концепту електричного безпілотного тягача, у якого повністю відсутня кабіна. Після серії випробувань вона приступає, нарешті, до роботи в одному з портових терміналів у Швеції, де буде займатися перевезенням контейнерів.

Представлена у вересні минулого року, модель оснащена тієї ж трансмісією та акумуляторними батареями, що і в електричних вантажівках Volvo.

Основна ідея проекту полягає в масовому використанні автономних електричних тягачів на великих промислових об'єктах — в портах, заводах та логістичних центрах. Взаємодіяти між собою та з центром управління вони будуть через хмару, що допоможе оптимізувати трафік, забезпечити безперебійну роботу та мінімізувати час очікування.

В даний час Volvo Trucks збирається перевірити, наскільки ефективно покаже себе дана концепція на практиці: Vera почне доставлення контейнерів з логістичного центру в Гетеборзі (Швеція) в найближчий портовий термінал. Пілотний проект здійснюється у співпраці з логістичною компанією DFDS. В ході нього тягачі-безпілотники будуть здійснювати рейси на короткі відстані зі швидкістю до 40 км/год.

 

 

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!


Останні публікації

Підпишись на новинки