Транспорт: на землі, у воді й повітрі

Новини, аналітика, статті, фото та відео

До 2025 року всі моделі Bentley будуть електрифіковані

До 2025 року всі моделі Bentley будуть електрифіковані

Британський автовиробник оголосив про намір електрифікувати всі свої моделі в перебігу найближчих 6 років.

Попри те, що компанія Bentley є автовиробником старої школи, вона вже почала випускати більш сучасні моделі. Варто згадати хоча б підключається гібридний кросовер Bentley Bentayga, який з'явиться у продажу до кінця поточного року. Це перша електрифікована модель марки, але на тому керівництво зупинятися не має наміру. За словами члена правління Bentley, що відповідає за продажі та маркетинг, компанія «випустить гібридні версії всіх моделей до 2023 року».

Кріс Крафт також підтвердив, що перший повністю електричний автомобіль Bentley з'явиться до 2025 року. Мало що відомо про майбутню новинку, але топ-менеджер вважає, що електромобілі — це «велика частина нашого майбутнього». Хоча продажу електрокарів на поточний момент займають лише невелику частку на всьому автомобільному ринку, їх популярність зростає, і керівник зазначив, що понад 30% покупців розкішних автомобілів цікавляться екологічно чистими машинами.

Перехід на електрику повністю впишеться фірмовий стиль Bentley, автомобілі якого відносяться до лінійки преміум-класу та мають забезпечити не тільки комфорт пересування, а й екологічну безпеку нашої планети.

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!


Останні публікації

Підпишись на новинки