Транспорт: на землі, у воді й повітрі

Новини, аналітика, статті, фото та відео

Кросовер Fisker отримає сонячні панелі

Кросовер Fisker отримає сонячні панелі

Компанія Fisker опублікувала тизер новоствореного електричного кросовера, який зможе скласти конкуренцію Tesla Model Y. Автомобіль отримає дах з сонячними панелями для підживлення акумуляторів.

Дизайнер Хенрік Фіскер продовжує ділитися зображеннями свого новоствореного електромобіля, націленого на конкуренцію з Tesla Model Y. У своєму особистому «Твіттері» директор Fisker Inc. опублікував декілька тизерів поки безіменної моделі, на яких зображені задня частина і дах автомобіля.

Кросовер Fisker отримає сонячні панелі

Фіскер нагадав, що гібридний седан Fisker Karma, що випускався його попередньою фірмою Fisker Automotive, що вже не існує, був першим у світі серійним автомобілем з сонячними панелями, розташованими по всій поверхні даху. Дизайнер пообіцяв, що електрокросовер отримає аналогічну опцію.

Минулого тижня Фіскер показав профіль кросовера зі світлодіодними повторювачами покажчиків повороту в задніх стійках. Він також підтвердив, що прем'єра електромобіля відбудеться в цьому грудні. На конвеєр машину поставлять тільки у 2021 році. Вона отримає стандартний повний привід та батарею понад 80 кіловат-годин, що забезпечує запас ходу в 483 км. Новинка буде коштувати менш як 40 000 доларів.

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!


Останні публікації

Підпишись на новинки