Транспорт: на землі, у воді й повітрі

Новини, аналітика, статті, фото та відео

Подивіться на концепт люксового гібридного безпілотника M Next від BMW

Подивіться на концепт люксового гібридного безпілотника M Next від BMW

Компанія BMW представила концепт люксового гібридного автомобіля M Next з режимом безпілотного водіння Ease. При цьому у M Next буде і ручний режим управління Boost, йдеться в повідомленні компанії.

Концепт M Next оснащений гібридним двигуном, аналогічним встановленому в i8. У звичайний час машина використовує заряд батареї, проте періодично автомобіль перемикається на бензиновий двигун.

Сукупна потужність M Next становить 600 к. с., максимальна швидкість - 300 км/год. До 100 км/год автомобіль розганяється за три секунди. На одному заряді батареї M Next може проїхати близько 100 км без використання бензинового двигуна.

Концепт гібридного безпілотника M Next від BMWКонцепт гібридного безпілотника M Next від BMWКонцепт гібридного безпілотника M Next від BMWКонцепт гібридного безпілотника M Next від BMW

Автомобіль буде адаптуватися до швидкості руху водія. Під час високої швидкості пристрій буде показувати тільки основні дані поїздки, щоб не відволікати людину від дороги. Крім того, управління автомобілем може проходити за допомогою голосового управління.

Поки невідомо, чи з'явиться концепт M Next у виробництві та скільки він буде коштувати.

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!


Останні публікації

Підпишись на новинки