Транспорт: на землі, у воді й повітрі

Новини, аналітика, статті, фото та відео

У секретній лабораторії Tesla створюють суперакумулятор

У секретній лабораторії Tesla створюють суперакумулятор

ЗМІ дізналися, над чим працюють інженери Tesla в лабораторії, яку перемістили з другого поверху фабрики у Фрімонті в окреме приміщення. Нові батареї не лише відкривають дорогу до 640-кілометрового пробігу, а й зроблять електромобілі набагато дешевше.

Провідний виробник електромобілів Tesla не просто відкриє власне виробництво батарей для електрокарів. Це повинні бути акумулятори нового покоління, і зараз їх потай розробляють кращі інженери компанії, стверджує CNBC.

З 2014 року Tesla покладається на батареї, які поставляє партнер - Panasonic. Але педантичні японці не схвалюють захоплення глави Tesla Ілона Маска авралами. Тому недавно Маск анонсував власне виробництво. А тепер журналісти дізналися, де йдуть роботи.

За даними джерел CNBC, секретна лабораторія розташована в окремій будівлі недалеко від фабрики Tesla під Фрімонтом, в закритій зоні-лабораторії на другому поверсі заводу. Ймовірно, це той же підрозділ, тільки тепер він став ще більш ізольованим.

«Платформа, і зокрема акумулятори, це вже зараз одна з найсильніших сторін Tesla», думка конкурентів з Німеччини.

А власне виробництво відкриває дорогу до створення електромобілів, які Ілон Маск обіцяє з моменту створення компанії — масових та доступних за ціною. Раніше глава Tesla неодноразово наголошував, що акумулятори — один з обмежуючих виробництво факторів. Однак важливо не тільки те, що їх згодом з'явиться в розпорядженні Маска стільки, скільки йому потрібно для реалізації амбіцій.

За даними аналітиків IHS Markit, зараз батареї — найдорожчий елемент електрокара. І зараз цю частину грошей одержує не Tesla, а Panasonic. Якщо досвід інженерів Tesla дійсно втілить в життя обіцянки Маска, то Tesla піде у відрив від конкурентів відразу за двома показниками — за ціною та дальністю пробігу, пом'якшивши, таким чином, дві головні «больові точки» для потенційних покупців електрокарів.

Інсайдери не розкривають досягнення інженерів, що працюють в секретній лабораторії. За деякими даними, Ілон розповість про нові акумулятори в кінці року під час традиційного сеансу конференц-зв'язку з інвесторами.

У секретній лабораторії Tesla створюють суперакумулятор

Tesla приходить в Східну Європу

Відповідаючи на питання українських користувачів у своєму Twitter про доступність офіційних Tesla в країнах Східної Європи у 2020 році, Ілон Маск коротко зауважив: «Можливо, раніше».

Як повідомляється, Tesla розширюється в Європі дуже акуратно і поки явно робить упор на задоволення попиту на батьківщині. На цей рік заплановано початок продажів лише на двох нових ринках — в Ісландії та Чехії.

Українці ж, які мріють про свою Tesla, змушені їхати за кордон, а потім розмитнювати автомобіль після повернення додому. Крім того, ця схема означає і відсутність офіційного сервісу.

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!


Останні публікації

Підпишись на новинки