Транспорт: на землі, у воді й повітрі

Новини, аналітика, статті, фото та відео

Toyota тестує Prius з сонячними батареями

Toyota тестує Prius з сонячними батареями (фото)

Toyota почала тестування моделі гібридного автомобіля Prius з сонячними батареями. Незвичайне рішення повинно підвищувати запас ходу автомобіля на 45 км щодня.

Гібридний автомобіль Prius має як двигун внутрішнього згоряння, так і батарею, яка заряджається від руху апарату, а також від двигуна. У Toyota вирішили вдосконалити десятирічну ідею та укомплектували машину новими панелями для накопичення сонячної енергії, товщиною в 0,03 мм, які можуть виробляти близько 860 Вт потужності та заряджати авто навіть під час руху.

Toyota тестує Prius з сонячними батареями

У прототипі нового Prius встановлені сонячні батареї на капоті, даху та кришці багажника. Коефіцієнт фотоелектричного перетворення сонячних батарей, які встановлені на Prius, становить 34%, що дозволяє збільшити запас ходу на одній електриці в сім разів. У Toyota заявляють, що такі панелі додають 44,5 км до запасу ходу автомобіля щодня.

Toyota тестує Prius з сонячними батареями

Компанія повинна почати тестування автомобіля з сонячними панелями на даху по дорогах загального користування вже до кінця поточного місяця. Поки Toyota разом з компаніями NEDO і Sharp запустила тестування Prius в японській префектурі Айті та в Токіо. При цьому невідомо, чи збирається компанія використовувати цю технологію в комерційних цілях і чи з'явиться Prius з сонячними батареями на широкому ринку.

Toyota тестує Prius з сонячними батареямиToyota тестує Prius з сонячними батареямиToyota тестує Prius з сонячними батареями

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!


Останні публікації

Підпишись на новинки