Транспорт: на землі, у воді й повітрі

Новини, аналітика, статті, фото та відео

Автобуси-безпілотники вже почали возити пасажирів

Автобуси-безпілотники вже почали возити пасажирів

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Влада Нового Південного Уельсу (Австралія) запустили в місті Кофс-Харбор другий етап програми «BusBot» з експлуатації безпілотного громадського транспорту в реальних умовах. Спочатку роботи-шатли моделі EZ10 від компанії EasyMile возили відпочиваючих вздовж пристані, але тепер їм довірили більш цінний вантаж — відтепер вони перевозять людей похилого віку в селі-санаторії Marian Grove Retirement Village.

Служба громадського транспорту Via розробила простий додаток для смартфона, за допомогою якого можна викликати безпілотний автобус. Але це не персональне таксі, тому потрібно пройти до тієї автобусної зупинки, на яку вкаже додаток. Посадка та висадка здійснюються тільки на зупинках, а область поїздок обмежена територією села.

Концепція BusBot також має на увазі, що безпілотний транспорт надає колективні, громадські послуги. Їздити поодинці не вийде, система відстежує наявність вільних місць, аналізує точки висадки та будує маршрут таким чином, щоб перевезти всіх пасажирів в найкоротші терміни. І попутно підібрати нових — це може доставляти незручності, зате послуга безкоштовна.

Другий етап тестування автобусів-безпілотників триватиме близько 22 тижнів. Якщо випробування завершиться успіхом, роботи почнуть працювати вже у жвавому діловому центрі Кофс-Харбор.

Автобуси-безпілотники вже почали возити пасажирів

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!Еко Електрика

Новини партнерів

Завантаження...

Підпишись на новинки

Новини партнерів

Корисні речі

Завантаження...