Транспорт: на землі, у воді й повітрі

Новини, аналітика, статті, фото та відео

Електровелосипед HSD замінить машину

Електровелосипед HSD замінить машину

Електровелосипеди можуть зіграти важливу роль у все більш населених та забруднених містах, якщо стануть тим видом транспорту, який зможе забезпечити перехід до більш здорового та й просто веселішого життя. Поки рано говорити, що електровелосипеди точно транспорт майбутнього. Але це цілком реально.

Складні електровелосипеди — річ досить практична, але тайванська компанія Tern вирішила додати їм функціональності та оснастила байк HSD міцними багажниками спереду та ззаду. Перевозити на них можна не тільки дітей.

Електровелосипед HSD замінить машину

З точки зору дальності пробігу велосипед HSD знаходиться в середині модельного ряду компанії Tern, між надкомпактним Vektron та витривалим GSD. HSD взяв найкраще у цих двох моделей, зберігши компактність і при цьому збільшивши вантажопідйомність до 170 кг.

Коли байк потрібно покласти в багажник автомобіля, кермо легко складається, а сидіння опускається. А якщо вдома мало місця, HSD можна поставити вертикально, на міцну підставку багажника заднього колеса.

Електровелосипед HSD замінить машину

Багажник витримує вагу до 60 кг, і до нього Tern пропонує цілий ряд сумісних аксесуарів — кошики, сумки або дитячі крісла.

Електровелосипед HSD замінить машину

Що стосується комфорту, то спереду встановлена вилка з амортизатором Suntour, а у покришок Schwalbe є захист від проколів. У деяких моделей є амортизація і для сидіння, гідравлічні дискові гальма та вбудований замок Abus. Кермо та сидіння підганяються під господаря на зріст від 150 до 195 см.

Електровелосипед HSD замінить машину

У HSD є чотири варіанти трансмісії, але скрізь встановлені мотори виробництва Bosch. Найдешевший HSD P9 з мотором Active Line Plus та батареєю на 400 Вт продається за $3470. Трохи дорожчий варіант - HSD S+, у нього вже стоїть мотор Performance Line та батарея на 500 Вт.

 

 

Звичайно, якщо все велосипеди у світі зараз вмить замінити на електровелосипеди, для навколишнього середовища нічого доброго не буде. Але, оскільки їзда на електровелосипед менш вимоглива до рівня фізичної підготовки (на них простіше забиратися в гору та долати великі відстані), люди можуть відмовитися від автомобілів на користь електровелосипедів.

Електровелосипед HSD замінить машину

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!


Останні публікації

Підпишись на новинки