Транспорт: на землі, у воді й повітрі

Новини, аналітика, статті, фото та відео

Зарядка для електромобіля буде в кожному будинку Великобританії

Зарядка для електромобіля буде в кожному будинку Великобританії

Запропонована міра повинна підвищити популярність електричного транспорту в Британії. На думку чиновників, це один з найдієвіших способів уповільнити кліматичні зміни та популяризувати електромобілі.

Уряд Великобританії готує ряд нових заходів з підтримки електромобілів. Наприклад, в ході публічних консультацій про будівельні норми, було запропоновано обладнати кожен новий будинок універсальною точкою для зарядки електрокарів. Мінімальна потужність таких розеток повинна складати 7 кВт.

Точки зарядки електрокарів також повинні з'явитися в будь-якому новому або капітально відремонтованому нежитловому будинку, у якого понад десять паркувальних місць. За запропонованими нормами, на кожні п'ять паркувальних місць буде припадати як мінімум одна розетка та кабель. А з 2025 року встановити зарядний пристрій для електрокарів повинні будуть і вже існуючі нежитлові будівлі, паркінг яких розрахований більш ніж на 20 машин.

Більшість власників електромобілів воліють заряджати їх у своєму будинку. Це означає, що ініціатива британського уряду може істотно підвищити популярність чистого транспорту в країні. Хоча сьогодні відповідні розетки є в більшості житлових будинків з гаражами, зазвичай вони занадто малопотужні. Крім цього, уряд планує впровадити на приватних електрозаправках «розумні технології», які дозволять ефективніше використовувати енергію.

Зарядка для електромобіля буде в кожному будинку Великобританії

Підтримка електромобілів — частина амбітного плану Великобританії по переходу на безвуглецеву економіку до 2050 року. Планується, що продажі машин з ДВЗ в країні будуть заборонені до 2040 року, але це не остаточне рішення — обговорюються варіанти скорочення цього терміну до 2035 або навіть 2030 року. Однак одних електрокарів та ВДЕ може виявитися недостатньо: за деякими даними, для відмови від викопного палива Великобританії вкрай необхідний водень.

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!


Новини партнерів


Останні публікації

Новини партнерів

Підпишись на новинки

 

Корисні речі

Завантаження...