Транспорт: на землі, у воді й повітрі

Новини, аналітика, статті, фото та відео

Кількість моделей електромобілів в Європі потроїться до 2021 року

Кількість моделей електромобілів в Європі потроїться до 2021 року

Згідно з новим дослідженням, до 2021 року, кількість моделей електромобілів, доступних для споживачів в Європі, збільшиться втричі. Про це повідомила Європейська екологічна група. Їх дані показують, що автовиробники виведуть на ринок 214 моделей електромобілів до 2021 року, в порівнянні з 60 моделями, які з'явилися наприкінці 2018 року.

Аналіз, проведений на основі даних дослідницької фірми IHS Markit, дозволяє припустити, що автовиробники вже готові вжити заходів щодо електрифікації автомобілів.

У 2021 році європейські автовиробники планують вивести на ринок 92 повністю електричні моделі та 118 гібридних.

Якщо вони будуть дотримуватися цих планів, то до 2025 року, 22% вироблених автомобілів зможуть досягати цільового показника ЄС щодо викидів СО2.

Дані показують, що найбільші заводи з виробництва електромобілів будуть перебувати в Німеччині, Франції, Іспанії та Італії. До 2023 року в Європі також відкриються 16 великих заводів з виробництва літій-іонних батарей.

«Завдяки новим, більш жорстким стандартам що до викидів, на ринку з'явиться хвиля нових та доступних за ціною електромобілів. Це гарна новина, але робота ще не закінчена. Нам потрібно, щоб уряди допомогли розгорнути систему оподаткування за користування машинами на дизельному паливі або бензині. Ми повинні зробити автомобілі, які не шкодять екології, більш привабливими», азначив Люсьєн Матьє, аналітик з транспорту компанії T&E.

Наприклад, в Норвегії, за підсумками першої половини 2019 року, електромобілі склали 45% авторинку країни, а продажі автомобілів з ДВЗ знизилися на 29%.

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!


Останні публікації

Підпишись на новинки