Транспорт: на землі, у воді й повітрі

Новини, аналітика, статті, фото та відео

Toyota представила футуристичний електробус для Олімпійських ігор в Токіо у 2020 році

Toyota представила футуристичний електробус для Олімпійських ігор в Токіо у 2020 році

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Компанія Toyota представила повністю електричний автобус APM (Accessible People Mover), призначений для перевезення спортсменів під час Олімпійських ігор в Токіо у 2020 році. Про це йдеться в повідомленні компанії.

Електробус APM обладнаний літій-іонним акумулятором, який дозволяє бусу проїхати до 100 км без підзарядки. Максимальна швидкість транспортного засобу складе 19 км/год.

Електробус вміщує до п'яти пасажирів та буде використовуватися для перевезення учасників змагань під час Олімпіади до місць проведення змагань та в олімпійське селище. Компанія планує виробити 200 таких електробусів.

Toyota представила футуристичний електробус для Олімпійських ігор в Токіо у 2020 році

Нагадаємо, що раніше Toyota почала тестування моделі гібридного автомобіля Prius з сонячними батареями. Планується, що сонячна батарея дозволить додати до руху Prius понад 45 км щодня.

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!Еко Електрика

Підпишись на новинки

Цікаві матеріали

Транспорт став невід'ємною частиною нашого повсякденного життя — настільки, що ми вже перестали усвідомлювати це. Але ламання особистого автомобіля, скасування руху автобуса по якомусь маршруту або ви...

Компактний кросовер стане головним електричним хітом 2020 року, впевнений глава Tesla. Про це він заявив, відзвітувавши про несподівано успішні для експертів результати третього кварталу. ...