Транспорт: на землі, у воді й повітрі

Новини, аналітика, статті, фото та відео

У Саудівській Аравії побудують трек для вакуумного потяга

У Саудівській Аравії побудують трек для вакуумного потяга

Компанія Hyperloop One підписала угоду з урядом Саудівської Аравії про будівництво тестового треку для вакуумного поїзда - футуристичного транспортного засобу, здатного перевозити пасажирів та вантажі зі швидкістю 1000 км/год.

Концепція передбачає використання герметичної капсули з транспортним засобом, що перевозять пасажирів або вантажі в десять разів швидше, ніж залізниця. Компанія хоче побудувати 35-кілометрову трасу, а також науково-дослідний центр та виробничий завод на північ від міста Джидди.

У Саудівській Аравії побудують трек для вакуумного потяга

У Hyperloop заявили, що ця технологія може скоротити час поїздки з Ер-Ріяда в Джидду до 76 хвилин. На звичайному потязі цю відстань можна подолати лише за 10 годин.

«Наше партнерство з Hyperloop One є предметом гордості для нас та всієї Саудівської Аравії», зазначив генеральний секретар економічної адміністрації міста Мохануд Хелал.

Технологія вакуумного поїзда потрібна для скорочення часу в дорозі, вона також допоможе налагодити зв'язок між державами. Наприклад, у 2018 році Hyperloop One підписала угоду з адміністратором залізничної інфраструктури Іспанії про відкриття Центру передових технологічних розробок та випробувань на суму близько $500 млн. А в цьому році, влада штату Північна Кароліна оголосили про готовність побудувати лінію вакуумного поїзда між містами Ролі, Дарем та Чапел-Хілл.

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!


Останні публікації

Підпишись на новинки