Транспорт: на землі, у воді й повітрі

Новини, аналітика, статті, фото та відео

Volkswagen протестує роботизовані зарядні станції для електромобілів

Volkswagen протестує роботизовані зарядні станції для електромобілів

Багато експертів вважають, що автомобілі майбутнього будуть електричними та роботизованими, а деякі виробники планують використовувати роботів для зарядки батарей. Volkswagen оголосила про старт пілотного проекту, щоб перевірити цю можливість.

Німецький автогігант співпрацює зі стартапом Bay Area Stable Auto під егідою своєї дочірньої компанії із зарядки електромобілів Electrify America. Ідея полягає в тому, щоб побудувати об'єкти, де автономні електромобілі можуть заряджатися без втручання людини.

Тестова зарядна станція буде побудована в Сан-Франциско до 2020 року. На ній буде працювати кілька роботів-маніпуляторів, здатних під'єднати електромобіль до пристрою швидкої зарядки потужністю 150 кВт.

Відповідно до угоди, Electrify America надасть два швидкісних зарядних пристрої постійного струму для підприємства Stable Auto. Після чого Stable побудує демонстраційну станцію, де експерти зможуть оцінити, чи має система комерційний потенціал.

Пілотний проект передбачає, що весь процес зарядки електромобілів та оплати буде здійснюватися без допомоги оператора: транспортні засоби можуть паркуватися в межах стандартного паркувального місця, а робот Stable автоматизує з'єднання між транспортним засобом та зарядним пристроєм.

На думку експертів, в найближчому майбутньому, на зміну приватного автотранспорту прийдуть електричні роботизовані таксі. І в компанії Volkswagen вважають, що концепція повинна бути поширена не тільки на електромобілі, а й на інфраструктуру зарядки.

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!


Останні публікації

Підпишись на новинки