Транспорт: на землі, у воді й повітрі

Новини, аналітика, статті, фото та відео

NEC провела перші випробування аеротаксі

NEC провела перші випробування аеротаксі

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Японська корпорація NEC провела перші випробування пасажирського дрона. Пробний політ пройшов на полігоні в передмісті Токіо. Безпілотник без пасажирів піднявся на висоту близько трьох метрів та через хвилину опустився на землю.

Поки тестувати дрон доводиться без пасажирів, але в NEC вірять, що через пару років з'являться досить потужні акумулятори для тривалих польотів. Японська компанія сподівається випередити західних конкурентів завдяки підтримці уряду та запустити сервіс аеротаксі у 2025 році.

 

 

Аеротаксі NEC важить близько 150 кг та в довжину досягає майже 4 м. Щоб такий апарат зміг піднятися в повітря з пасажирами, йому будуть потрібні дуже потужні акумулятори. За планом компанії, ці проблеми будуть вирішені до 2026 року, на який заплановано старт серійного виробництва.

NEC та його партнер Cartivator - далеко не єдині компанії, що працюють над проектом аеротаксі. Схожі розробки ведуть Lilium, Alaka'I Technologies, Boeing і Kitty Hawk. Однак на боці японської компанії — підтримка уряду, який твердо має намір створити інфраструктуру для літаючих автомобілів вже в наступному десятилітті.

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!Еко Електрика

Підпишись на новинки

Цікаві матеріали

Компактний кросовер стане головним електричним хітом 2020 року, впевнений глава Tesla. Про це він заявив, відзвітувавши про несподівано успішні для експертів результати третього кварталу. ...

Засновника Mercedes Готтлиба Даймлера вважають винахідником сучасного бензинового двигуна. Тепер його компанія стає в ряд тих, хто готовий відмовитися від бензину на користь електромобілів. А розробка...