Транспорт: на землі, у воді й повітрі

Новини, аналітика, статті, фото та відео

Continental AG: автозапчастин для ДВЗ більше не буде

Continental AG: автозапчастин для ДВЗ більше не буде

Continental AG, один з найбільших у світі постачальників автомобільних комплектуючих, перестане інвестувати в запчастини, необхідні для роботи двигунів внутрішнього згоряння. Замість цього компанія зосередить зусилля на електромобілях.

І це важлива ознака електрифікації автоіндустрії — відмова найбільшого в Європі виробника шин та запчастин для автомобілів, німецького концерну Continental, вкладати кошти в деталі для автомобілів з ДВЗ.

«Наші клієнти все частіше та наполегливіше звертаються до гібридних двигунів, а також до автомобілів на чистій електриці», заявив Андреас Вольф, глава підрозділу Powertrain компанії, яка в майбутньому буде функціонувати під новим найменуванням - Vitesco Technologies.

Цей перехід до електрики викликаний жорсткими правилами, які вводяться по всьому світу. Міська влада країн Європи все більш вимогливо відноситься до автомобілів на дизельному та бензиновому паливі, все менш терпимі до вантажівок та позашляховиків в центральних районах. У деяких регіонах вводяться закони про жорсткі норми емісії відповідно до встановлених цілей щодо запобігання кліматичним змінам.

Дивлячись на це, багато автомобільних компаній — зокрема, Volvo та VW - теж анонсували плани з підвищення продажів електромобілів та розширенню їх модельного ряду, будь то гібриди або електрокари з акумуляторами.

Думок про те, коли саме відбудеться тектонічний зсув у бік електричного транспорту, безліч. Позиція Continental важлива тому, що виробники комплектуючих досі поводились дуже обережно — якщо вкласти занадто багато капіталу в розробку нових запчастин та зробити це занадто рано, можна забити склади непотрібним товаром та зазнавати збитків.

Дії Continental показують, що процес електрифікації дійшов й до великих виробників автокомпонентів. Якщо ці компанії хочуть вижити та задовольнити потреби автовиробників, їм доведеться змінюватися услід за виробниками.

Continental робить це обережно: компанія, наприклад, не збирається випускати твердотілі батареї, тому що, за словами Вольфа, ринок ще не дозрів до цієї технології. Але компанія готова скорочувати інвестиції в гідравлічні компоненти — інжектори та насоси для бензинових і дизельних двигунів. Все це призведе до серйозних змін всередині концерну.

Нагадаємо, що згідно з останнім дослідженням, до 2021 року, кількість моделей електромобілів, доступних для споживачів в Європі, збільшиться втричі. А уряд Британії навіть запропонував обладнати кожен будинок універсальною точкою для зарядки електрокарів. Це, а думку чиновників, один з найдієвіших способів уповільнити кліматичні зміни та популяризувати електромобілі.

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!


Останні публікації

Підпишись на новинки