Транспорт: на землі, у воді й повітрі

Новини, аналітика, статті, фото та відео

Створена універсальна платформа для електромобілів SCALEbase

Створена універсальна платформа для електромобілів SCALEbase

Група компаній EDAG розробила масштабовану платформу SCALEbase для збірки підлоги електромобілів, яка надасть як великим брендам так і стартапам можливість швидко конструювати електромобілі різного класу та вантажопідйомності.

Єдине, що чітко передбачає SCALEbase, це відстань між переднім колесом та точкою, в якій п'ята водія торкається підлоги салону. Всі інші показники довжини та ширини можуть бути різними, оскільки в сталевій конструкції широко використовуються окремі секції. Це дозволяє масштабувати збірку підлоги електромобіля так, щоб вона підходила практично до будь-якої моделі середнього класу та електромобілів класу люкс. По суті, це ідеальна основа для платформ всіх виробників.

Переваги бази EDAG в тому, що з її використанням виробники можуть скоротити на 3-4 місяці період розробки власних платформ та істотно скоротити свої витрати. Крім цього, ще одна перевага SCALEbase, крім масштабованості, в тому, що вона також ідеально підходить для структурної інтеграції акумуляторних систем.

Створена універсальна платформа для електромобілів SCALEbase

Щоб гарантувати, що збірка підлоги електромобіля буде придатна для міжнародного використання, в ході розробки були враховані поточні та майбутні вимоги самих різних світових ринків.

Розробкою універсальної платформи для електромобілів зараз займаються багато компаній у світі. Наприклад, зовсім недавно, ізраїльський стартап REE розробив повністю модульну, надгнучку платформу для електромобіля. Її можна буде використовувати з будь-яким типом транспорту — від міні-машинки для гольфклубу до 10-тонної вантажівки або потужного позашляховика.

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!


Останні публікації

Підпишись на новинки