Транспорт: на землі, у воді й повітрі

Новини, аналітика, статті, фото та відео

Створена універсальна платформа для електромобілів SCALEbase

Створена універсальна платформа для електромобілів SCALEbase

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Група компаній EDAG розробила масштабовану платформу SCALEbase для збірки підлоги електромобілів, яка надасть як великим брендам так і стартапам можливість швидко конструювати електромобілі різного класу та вантажопідйомності.

Єдине, що чітко передбачає SCALEbase, це відстань між переднім колесом та точкою, в якій п'ята водія торкається підлоги салону. Всі інші показники довжини та ширини можуть бути різними, оскільки в сталевій конструкції широко використовуються окремі секції. Це дозволяє масштабувати збірку підлоги електромобіля так, щоб вона підходила практично до будь-якої моделі середнього класу та електромобілів класу люкс. По суті, це ідеальна основа для платформ всіх виробників.

Переваги бази EDAG в тому, що з її використанням виробники можуть скоротити на 3-4 місяці період розробки власних платформ та істотно скоротити свої витрати. Крім цього, ще одна перевага SCALEbase, крім масштабованості, в тому, що вона також ідеально підходить для структурної інтеграції акумуляторних систем.

Створена універсальна платформа для електромобілів SCALEbase

Щоб гарантувати, що збірка підлоги електромобіля буде придатна для міжнародного використання, в ході розробки були враховані поточні та майбутні вимоги самих різних світових ринків.

Розробкою універсальної платформи для електромобілів зараз займаються багато компаній у світі. Наприклад, зовсім недавно, ізраїльський стартап REE розробив повністю модульну, надгнучку платформу для електромобіля. Її можна буде використовувати з будь-яким типом транспорту — від міні-машинки для гольфклубу до 10-тонної вантажівки або потужного позашляховика.

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!Еко Електрика
Завантаження...

Підпишись на новинки

Корисні речі

Завантаження...