Транспорт: на землі, у воді й повітрі

Новини, аналітика, статті, фото та відео

Alter Bike - велосипед на водні з запасом ходу 150 км

Alter Bike - велосипед на водні з запасом ходу 150 км

Французька Pragma Industries випустила перший у світі електричний велосипед на водневих паливних елементах ще шість років тому. Тепер запас ходу незвичайного Alter Bike збільшений відразу на третину.

Велосипед Alter Bike - результат співпраці трьох французьких компаній: Pragma - виробник паливних елементів, Cycleurope - конструктор велосипедів та Ventec - розробник систем управління батарейного живлення. Вперше він був представлений у 2013 році, але шість років інженери підняли запас його ходу до 150 км. Це втричі більше, ніж у схожих за ціною електровелосипедів.

Alter Bike - велосипед на водні з запасом ходу 150 км

У комплекті, крім самого велосипеда, літій-іонний акумулятор та паливний елемент, який заправляється за допомогою балона з газоподібним воднем. Творці сподіваються, що незабаром власники зможуть брати з собою в дорогу кілька змінних картриджів та поповнювати запаси цього балона. Але поки, на жаль, автозаправок з воднем мало та розташовані вони далеко один від одного.

У першого Alter Bike був балон на 200 барів, який допомагав велосипедисту крутити педалі протягом приблизно 100 км. Тепер Pragma замінила його на балон на 300 барів, підвищивши дальність пробігу до 150 км.

«Велосипеди на паливних елементах Alpha істотно перевершують байки на акумуляторах і по дальності, і по заправці. Тоді як батареям зазвичай потрібно кілька годин на те, щоб зарядитися, водневі балони можна заповнити за всього за дві хвилини. Це безцінна якість, якщо говорити про велопарк», заявив глава Pragma П'єр Форте.

Для порівняння, середній електровелосипед з акумулятором проїжджає без допомоги велосипедиста близько 50 км. Цей показник залежить від прикладених зусиль, і у деяких моделей він набагато вище. Але в будь-якому випадку від розетки велосипед заряджати набагато довше.

Покращений Alpha Bike буде випробуваний в цьому місяці під час саміту «Великої сімки» у французькому Біарріце — парк з 200 велосипедів Alter Bike буде надано для потреб журналістів.

Alter Bike - велосипед на водні з запасом ходу 150 км

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!


Останні публікації

Підпишись на новинки