Транспорт: на землі, у воді й повітрі

Новини, аналітика, статті, фото та відео

Літати на Flyer Kitty Hawk простіше, ніж керувати автомобілем

Літати на Flyer Kitty Hawk простіше, ніж керувати автомобілем

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

З кожним днем літаючі автомобілі все ближче до реальності. У стартапі Kitty Hawk стверджують, що їх Flyer не тільки простий, але й дуже надійний. І вже зовсім скоро, на цьому одномісному гідроплані, можна буде літати над водою без особливої підготовки й це простіше, ніж керувати автомобілем.

Компанія Kitty Hawk, яку очолює колишній розробник автономних автомобілів Google Себастьян Тран, повідомила, що одномісний літаючий апарат Flyer піднімався в повітря вже понад 25 000 разів. Сюди входять запуски прототипу, що нагадує мотоцикл або квадроцикл, а також нинішню версію — модель із закритою кабіною пілота.

Літати на Flyer Kitty Hawk простіше, ніж керувати автомобілем

Електричний коптер Flyer являє собою гібрид дрона та гідролітака. У рух його приводять 10 пропелерів. Машина оснащена поплавками та призначена для польотів над водою з рекомендованою швидкістю 30 км/год на висоті від одного до трьох метрів над поверхнею. Зліт та посадка вертикальні, управління здійснюється за допомогою джойстика, а максимальна швидкість - 160 км/год. Однак перш ніж розганяти до максимуму, належить доповнити систему безпеки парашутом.

Компанія обіцяє доопрацювати його системи управління до тієї міри, щоб його могла пілотувати будь-яка людина без досвіду після 15 хвилинного інструктажу.

Зараз Kitty Hawk шукає потенційних партнерів, які хотіли б надавати своїм клієнтам можливість орендувати такий апарат. Одномісний Flyer призначений в першу чергу для розважальних прогулянок в небі. Інформації про вартість та можливості придбання у відкритому доступі поки немає, але обмежене передзамовлення вже відкрите.

 

 

Flyer - не єдина модель повітряного транспорту, над якою працюють інженери Kitty Hawk. Разом з Boeing вони розробляють двомісне автономне таксі Cora. Допомога Boeing означає не тільки значні інвестиції, а й доступ до великої бази клієнтів в перспективі.

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!Еко Електрика

Підпишись на новинки

Цікаві матеріали

Корейський виробник автомобілів приєднався до безлічі компаній, які почали переосмислювати міську мобільність та приступив до розробки літаючого таксі. Очолить новий підрозділ дуже досвідчений інженер...

Авіаційний гігант потребує партнерів, щоб обійти конкурентів на швидко зростаючому ринку. А амбітному стартапу принесе користь досвід та інвестиції «старшого брата». ...