Транспорт: на землі, у воді й повітрі

Новини, аналітика, статті, фото та відео

Volocopter протестував аеротаксі в аеропорту Гельсінкі

Volocopter протестував аеротаксі в аеропорту Гельсінкі

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Німецький стартап Volocopter провів тестування свого літаючого таксі 2X в аеропорту Гельсінкі. Під час випробувань аеропорт функціонував у звичайному режимі — так розробники хотіли показати, що аеротаксі досить просто інтегрувати в наявну авіаційну систему.

Volocopter 2X - мультикоптер, розрахований на перевезення двох чоловік вагою не більше 160 кг. Дальність польоту складе 35 км при максимальній швидкості у 110 км/год. При цьому мультикоптер може здійснювати зліт, політ та посадку в повністю автоматичному режимі.

Volocopter протестував аеротаксі в аеропорту Гельсінкі

Перші випробування Volocopter пройшли ще у 2013 році, а з пасажиром на борту — у 2016. Всі випробування проходили в Німеччині, де знаходиться завод Volocopter та в Дубаї, влада якого планують в майбутньому створити мережу аеротаксі.

Під час випробувань Volocopter 2X скоїв серію коротких польотів, в ході яких, спочатку керувався пілотом, а потім алгоритмом — тобто виконував маневри в безпілотному режимі.

 

 

Нагадаємо, що минулого місяця Volocopter презентував остаточний дизайн своєї міської моделі аеротаксі - VoloCity. Крім дизайну аеротаксі, стартап показав рендери станції для пасажирів - VoloPort.

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!Еко Електрика

Підпишись на новинки

Цікаві матеріали

На відео два автомобілі змагаються в подоланні двокілометрового відрізка. Tesla в тунелі ставить рекорд швидкості — автомобілю більше не потрібні висувні бічні коліщата для стабілізації. При цьому спо...

Корейський виробник автомобілів приєднався до безлічі компаній, які почали переосмислювати міську мобільність та приступив до розробки літаючого таксі. Очолить новий підрозділ дуже досвідчений інженер...