Транспорт: на землі, у воді й повітрі

Новини, аналітика, статті, фото та відео

Volocopter протестував аеротаксі в аеропорту Гельсінкі

Volocopter протестував аеротаксі в аеропорту Гельсінкі

Німецький стартап Volocopter провів тестування свого літаючого таксі 2X в аеропорту Гельсінкі. Під час випробувань аеропорт функціонував у звичайному режимі — так розробники хотіли показати, що аеротаксі досить просто інтегрувати в наявну авіаційну систему.

Volocopter 2X - мультикоптер, розрахований на перевезення двох чоловік вагою не більше 160 кг. Дальність польоту складе 35 км при максимальній швидкості у 110 км/год. При цьому мультикоптер може здійснювати зліт, політ та посадку в повністю автоматичному режимі.

Volocopter протестував аеротаксі в аеропорту Гельсінкі

Перші випробування Volocopter пройшли ще у 2013 році, а з пасажиром на борту — у 2016. Всі випробування проходили в Німеччині, де знаходиться завод Volocopter та в Дубаї, влада якого планують в майбутньому створити мережу аеротаксі.

Під час випробувань Volocopter 2X скоїв серію коротких польотів, в ході яких, спочатку керувався пілотом, а потім алгоритмом — тобто виконував маневри в безпілотному режимі.

 

 

Нагадаємо, що минулого місяця Volocopter презентував остаточний дизайн своєї міської моделі аеротаксі - VoloCity. Крім дизайну аеротаксі, стартап показав рендери станції для пасажирів - VoloPort.

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!


Останні публікації

Підпишись на новинки