Транспорт: на землі, у воді й повітрі

Новини, аналітика, статті, фото та відео

Парковка на автопілоті, ігри, YouTube та караоке — електромобілі Tesla отримали нову прошивку

Парковка на автопілоті, ігри, YouTube та караоке — електромобілі Tesla отримали нову прошивку

В кінці вересня виробник вирішив порадувати власників автомобілів Tesla релізом одного з найбільших оновлень програмного забезпечення своїх електромобілів. Десята версія отримала підтримку нових сервісів відео, під'єднану ігрову консоль, караоке та функцію Smart Summon, яка дозволяє викликати автомобіль з парковки прямо до порогу торгового центру.

Здається, автомобілі Tesla зараз без жодних перебільшень можна назвати самим комфортабельним видом транспорту у світі. У салоні цих електромобілів буквально можна жити — ми ще жодного разу не чули новин про незручність встановлених сидінь, а значить сидячи на них можна спокійно їсти попкорн, грати в ігри чи переглядати кінофільми.

Компанія Tesla займається удосконаленням своїх автомобілів постійно. Іноді нововведення не помітні звичайним користувачам і ховаються десь під капотом. Наприклад, влітку цього року, компанія розробила абсолютно нову систему електропроводки. Це дуже класне нововведення, яке заощадить автомобілістам чималі гроші. Але ось деякі оновлення відразу ж впадають в очі — всередині автомобілів Tesla встановлені величезні дисплеї, так чому б не використовувати їх для перегляду фільмів під час очікування дитини зі школи або дружини з магазину?

Компанія відмінно розуміє, що величезні дисплеї можна та потрібно використовувати не тільки для перегляду карт, але й в розважальних цілях. Саме тому, в десятій версії програмного забезпечення, з'явилося безліч мультимедійних можливостей. Наприклад, компанія розширила список сервісів для перегляду серіалів та передач - YouTube, Netflix та Hulu. Зрозуміло, список ігор теж оновився — крім старих ігор з класичної приставки Atari компанія додала підтримку сучасного платформера Cuphead.

Парковка на автопілоті, ігри, YouTube та караоке — електромобілі Tesla отримали нову прошивку

Також компанія дозволила автомобілістам співати караоке та дала функції вельми кумедну назву «Car-aoke». Однак, співати улюблені пісні на ходу навряд чи вийде, тому що розважальні функції доступні тільки коли автомобіль стоїть на парковці.

У навігатор електрокарів також додали цікаві функції випадкових поїздок та пошуку місця, де можна перекусити. Кнопки «Мені пощастить» і «Я хочу їсти» дозволяють побудувати маршрут до цікавих пам'яток або до найближчого кафе, що знаходиться неподалік.

Але всі вищеописані функції меркнуть на тлі режиму Smart Summon, що дозволяє викликати електромобіль з паркувального місця прямо до порогу торгового центру. Якщо вірити опису в офіційному блозі Tesla, люди, які змогли протестувати функцію до її релізу, були в повному захваті від нововведення. Один з власників Tesla показав в YouTube, як він викликав автомобіль до себе під час сильного дощу і йому та дітям не довелося йти до нього з важкими сумками та мокнути під зливою.

Але ця функція доступна тільки власникам автомобілів Tesla з функцією автопілота, вартість якої дорівнює 8000 доларів. При цьому не зовсім зрозуміло, яким чином автомобіль знаходить розташування свого власника. У блозі компанії зазначено, що використовувати Smart Summon можна тільки в тому випадку, якщо машина знаходиться в прямої видимості та в межах дії Bluetooth-сигналу телефону.

Не обійшлося й без оновлень функцій безпеки — відтепер відео, записані під час роботи «режиму постового», зберігаються в окремій папці USB-накопичувача та при нестачі пам'яті старі записи видаляються.

 

 

За матеріалами: Tesla

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!


Останні публікації

Підпишись на новинки