Транспорт: на землі, у воді й повітрі

Новини, аналітика, статті, фото та відео

Tesla Model S була визнана «автомобілем мрії» в США

Tesla Model S була визнана «автомобілем мрії» в США

Автомобільний веб-сайт AutoWise провів дослідження, щоб визначити, які моделі американські користувачі соціальних мереж розглядають як автомобілі своєї мрії. Щоб отримати ці дані, веб-сайт з липня по вересень 2019 року зібрав понад 100 000 постів в Twitter з відповідними ключовими словами та хештегами.

Карта нижче заснована саме на цих даних і як видно з неї, в дослідженні домінує Tesla Model S, яка виграла у 20 штатах та серйозно випередила наступну «машину мрії» Ford Mustang, який виграв у 13 штатах.

Tesla Model S була визнана «автомобілем мрії» в США

Хоча з даних соціальних мереж можна витягти лише дуже небагато інформації, можна з упевненістю сказати, що дане дослідження явно демонструє зміни в тому, що в країні дійсно зростає інтерес до електрокарів, який в першу чергу пов'язаний з брендом Tesla.

На тлі подібних результатів, примітно те, що Tesla Motors - це наймолодший автовиробник в країні, хоча вже і ветеран в галузі виробництва електрокарів. Щоб зрозуміти важливість компанії, потрібно усвідомити, що до Tesla, останнім успішним американським автомобільним брендом-стартапом був Ford створений в 1903 році.

Нагадаємо, що на минулому тижні, Tesla оновила програмне забезпечення своїх електромобілів. Десята версія отримала підтримку нових сервісів відео, під'єднану ігрову консоль, караоке та функцію Smart Summon, яка дозволяє викликати електромобіль з паркінгу прямо до порогу торгового цента, офісу чи ресторану. Але саме функція Smart Summon вже наробила багато галасу на паркінгах Америки.

За матеріалами: HEvCars

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!


Останні публікації

Підпишись на новинки