Транспорт: на землі, у воді й повітрі

Новини, аналітика, статті, фото та відео

Відеотест: Porsche Taycan виявився швидшим та маневровішим за Tesla Model S

Відеотест: Porsche Taycan виявився швидшим та маневровішим за Tesla Model S

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Tesla Model S швидше — але лише на папері, стверджують німецькі журналісти, які показали змагання електрокарів у телешоу Auto Mobil. Хоча Porsche Taycan не став прямим конкурентом седана Tesla Model S за ціною, але німецький електромобіль в реальних умовах і розганяється швидше, і маневрує краще.

Для двох електроседанів німці організували серію випробувань на злітній смузі аеродрому. В трейлер програми потрапили два моменти: заїзд по прямій, який ілюструє динаміку, та перестроювання — швидка зміна смуги — яке демонструє керованість в екстремальних умовах.

У заїзді брали участь найпотужніші та динамічні версії двох електрокарів - Tesla Model S P100D та Porsche Taycan Turbo S. На папері Tesla швидше — порівняльна таблиця, опублікована на сайті CNet, обіцяє розгін з місця до сотні за 2,4 секунди проти 2,6 у Taycan.

Однак на вологій трасі видно, що Tesla поступово поступається навіть попри те, що стартувала на соту секунди раніше.

 

 

Цікава й інша частина ролика — перестроювання, або «лосиний тест». Вважається, що завдяки низькому центру тяжіння в електромобілів є перевага перед машинами з двигунами внутрішнього згорання. Але Porsche укладає на лопатки навіть EV-конкурента. Tesla Model S на швидкості в 90 км/год не встигає повернутися у свою смугу. А Taycan з підрулюючою задньою підвіскою виконує цей маневр при 97 км/год на вологій трасі. Для абсолютної більшості бензинових авто, ця цифра не перевищує 80 км/год на сухому асфальті. Правда, журналісти Auto Mobil не уточнюють, скільки спроб вони зробили.

Таким чином, зараз у Tesla Model S Perfomance залишається лише одна явна перевага — дальність поїздки на одній зарядці. З «повним баком» за стандартом WLTP Tesla проїде 587 км, а Taycan - максимум 464. І це буде не потужний Turbo S, а більш скромний Taycan 4S.

Нагадаємо, що на цьому тижні Porsche представила саму доступну версію свого електромобіля Taycan 4S, який майже в півтора раза дешевше анонсованих раніше потужних версій Turbo та Turbo S і повинен стати прямим конкурентом Tesla Model S.

За матеріалами: Хайтек+

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!Еко Електрика

Підпишись на новинки

Цікаві матеріали

Власники вінтажних автомобілів витрачають багато грошей на своїх улюбленців. Щоб скоротити їх витрати та додати старовинним авто динаміки, каліфорнійський стартап Electric GT розробив інноваційний дви...

Протягом 150 років велосипедисти крутили педалі, приводячи у рух свій транспорт. Невеликий голландський стартап Byar Bicycle сподівається це змінити та пропонує міським модникам стильний електробайк з...