Транспорт: на землі, у воді й повітрі

Новини, аналітика, статті, фото та відео

Електровелосипед X One впізнає господаря по обличчю

Електровелосипед X One впізнає господаря по обличчю

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Іспанський велостартап Rayvolt готує до випуску нову модель — електровелосипед X One, який відрізняє велика кількість функціоналу та незвично гладкі для цієї компанії обриси. Нова модель оснащена, здається, всіма можливими опціями — у бортового комп'ютера навіть є функція розпізнавання обличчя.

Лінійка ретро-велосипедів Rayvolt містить моделі, що нагадують індійські мотоцикли столітньої давності та пляжні крейсери Harley-Davidson. У X One, навпаки, підкреслено гладка, трохи розповніла рама, в яку захована батарея та проводка. Те, що велосипед електричний, видає лише невеличкий екран, захований в горизонтальній планці рами біля керма.

Електровелосипед X One впізнає господаря по обличчю

Електровелосипед розпізнає господаря по обличчю, він оснащений віртуальним помічником для управління та діагностики, GPS та вбудованим навігатором, з його допомогою завжди можна дізнатися рівень зарядки батареї та поточну швидкість.

Електровелосипед X One впізнає господаря по обличчю

Також в раму інтегрована LED-фара та задній ліхтар, які включаються за сигналом від датчика освітленості. В кермо вбудовані ще два світлодіоди, якими можна подавати сигнали при повороті. Щоб активувати їх, кнопки не потрібні — камера велосипеда розпізнає поворот голови.

Електровелосипед X One впізнає господаря по обличчю

Більшість інших функцій — наприклад, регенеративна система гальмування — включаються за допомогою голосового управління. Працює і звичний по інших моделях спосіб — можна просто обертати педалі назад. Якщо ж ви їдете під гору, гіроскопічний сенсор автоматично включить електродвигун.

Електровелосипед X One впізнає господаря по обличчю

Рама електровелосипеда алюмінієва з карбоновою вилкою, завдяки чому загальна вага X One досить помірна, як для електробайка — лише 22 кг. На вибір пропонують три різних за потужністю моделі в чотирьох кольорах.

Електровелосипед X One впізнає господаря по обличчю

Є також два варіанти батареї — початкового рівня від Samsung або потужніша від Panasonic. Час на зарядці - 2,5 або 4 години, після чого можна проїхати 50 або 75 км, відповідно. В заднє колесо можна вбудувати два варіанти двигуна — на 250 Вт або на 750 Вт. З першим, максимальна швидкість без необхідності крутити педалі - 25 км/год. З другим - 45 км/год. Утримати байк під контролем допоможуть гідравлічні гальма, а для любителів покрутити педалі, в якості опції пропонується семиступенева трансмісія.

Електровелосипед X One впізнає господаря по обличчю

Творці електробайка зараз проводять компанію краудфандингу на Indiegogo, пропонуючи варіанти за €1999, €2099 та €2199 з постачанням влітку наступного року. Планована ж роздрібна ціна складе €3999, €4099 та €4199, відповідно до моделі. У Rayvolt пояснюють, що в черговий раз вдалися до допомоги краудфандингу, щоб заощадити на комплектуючих: так вони зможуть показати постачальникам, що зібрали необхідний обсяг замовлень та зажадати знижки.

За матеріалами: Electrek

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!Еко Електрика

Підпишись на новинки

Цікаві матеріали

Журналіст New York Times Айвен Пенн на собі перевірив, чи так хороші електрокари, на одному з найпопулярніших на півдні США заміських маршрутів. Він проїхав з Лос-Анджелеса в Лас-Вегас та назад на еле...

На цьому тижні в рамках Паризького міжнародного авіасалону відбулася презентація ізраїльського дев'ятимісного пасажирського електричного літака Eviation Alice. ...