Транспорт: на землі, у воді й повітрі

Новини, аналітика, статті, фото та відео

Amazon запустить в Індії 10 000 електрорикш для доставки товарів

Amazon запустить в Індії 10 000 електрорикш для доставки товарів

Amazon оголосила про плани запустити 10 тисяч електрорикш в Індії для доставки товарів в рамках виконання Кліматичних зобов'язань — програми, згідно з якою компанія обіцяє стати повністю вуглецево-нейтральною до 2040 року.

У 2020 році Amazon планує почати продаж товарів з Індії та зайти на ринок країни. Щоб зробити це, компанії необхідно вкласти близько $1 млрд в місцеві технології, інфраструктуру, логістику та створити приблизно мільйон робочих місць до 2025 року.

В рамках цього проекту Amazon закупить 10 000 електрорикш, розроблених стартапом Rivian, які будуть використовуватися для доставки товарів. Транспортні засоби проходили випробування на міських дорогах протягом усього 2019 року. Планується, що до кінця 2020 року вони з'являться у 20 індійських містах.

«В Amazon India ми прагнемо створити ланцюжок постачання, який мінімізує вплив нашої діяльності на навколишнє середовище. Розширення нашого парку електромобілів до 10 000 електромобілів до 2025 року є кроком на нашому шляху до того, щоб стати енергоефективним лідером галузі. Ми продовжимо інвестувати в електрифікацію нашого парку доставки, тим самим зменшуючи нашу залежність від невідновлюваних ресурсів», - заявив Ахил Сакса, віце-президент Amazon за операціями в Азії.

 

 

За матеріалами: Хайтек

На цьому поки все. Та не забувайте поділитися прочитаним зі своїми друзями!


Останні публікації

Підпишись на новинки